Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.815,151.848

HALK İSTEDİ KÖPRÜ YAPILDI

Yayınlanma Tarihi :
HALK İSTEDİ KÖPRÜ YAPILDI

kopruAdana’da Çukurova Belediyesi tarafından her cuma günü düzenlenen Halk Günü bir sorunun daha çözülmesini sağladı. Vatandaşların DSİ kanalı üzerine yapılmasını istediği köprü, dekoratif görünüm de dikkate alınarak yapıldı. Halk hem yol hem de köprü için teşekkür telefonları açmaya başladı.

HALK GÜNÜ’NDE HALKIN TALEBİYDİ

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in her hafta cuma günü düzenlediği Halk Günü bir yaraya daha parmak basılmasını sağladı. Yaz başında Beyazevler Mahallesi’nde oturduklarını belirten bir grubun, “DSİ kanalının iki yakasını birleştiren bir yaya geçiş köprüsüne ihtiyaç var. Sizin için küçük ama bizim için önemli bir adım olacak” şeklindeki önerisi not edilmiş, Başkan Çetin de ekibine “Derhal bir köprü yapılması” talimatını vermiş, yolun da parke yol olarak yapılmasını istemişti.

KÖPRÜ BİTTİ, RÖTUŞLARI YAPILIYOR

Beyazevler Mahallesi’ne giden iki paralel yolu birleştiren yumuşak zeminli, dekoratif görünümlü köprü neredeyse hizmete sokulacak hale getirildi. Çelik yapı olarak inşa edilen köprünün birkaç gün içerisinde tamamlanarak hizmete girmesi bekleniyor. Düğün salonlarıyla kafeler arasındaki DSİ kanalı yüzünden aksayan ulaşım, köprünün hizmete girmesiyle birlikte başlayacak. Başkan Soner Çetin, “Halk Günü sadece dert dinleme değil, sorunları çözme platformudur” diye konuştu.

YORUM YAP