DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

GÜNEY KÖYLERİNDE MHP COŞKUSU

Yayınlanma Tarihi :
GÜNEY KÖYLERİNDE MHP COŞKUSU

CALISKANGittiği her yerde büyük ilgi gören Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, Güney Seyhan’daki mahalle ve köylere yaptığı ziyarette büyük ilgi gördü. Esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştiren Çalışkan, 771 bin Seyhanlı’ya eşit ve adil hizmet vereceğini bir kez daha dile getirdi.
ÇALIŞKAN HADIRLI’DA HALKLA KUCAKLAŞTI
Sabah ilk olarak Hadırlı Mahallesine gelen Çalışkan ile MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, MHP İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, MHP Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı ve Meclis üyeleri vatandaşlarla kahvaltı yaptı. Daha sonra esnafı ve evleri ziyaret eden Sözlü ve Çalışkan sıcak ilgiyle karşılaştılar. Vatandaşla sohbet eden Sözlü ve Çalışkan 30 Mart seçiminin değişimin başlangıcı olacağını vurguladılar. Sözlü daha sonra kendi programına devam ederken Çalışkan ise Yalmanlı köyüne geçti.
YALMANLI KÖYÜ’NDE ZILGITLI KARŞILAMA
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan ve beraberindekiler yoğun yağışa rağmen Yalmanlı’da büyük ilgiyle karşılaştı. Köylülerin zılgıtla karşıladığı Çalışkan, köylülerle tek tek tokalaşarak hal hatır sordu. Burada konuşan MHP İl Başkanı Mustafa İzgioğlu “30 Mart seçimleri yerel seçim olarak görülebilir. Ancak bu seçimde Türkiye’nin bekasını oylayacağız. Ya Türkiye’nin bölünmesine göz yumacağız ya da bunları sandığa gömeceğiz” dedi. Sözleri zılgıtlarla kesilen Çalışkan ise Seyhan’daki kadroların MHP’nin 2015’te Türkiye’nin partisi olabilmesi için temel oluşturduğunu ifade ederek “ Meclis üyelerimizle Seyhan’ın Maküs talihini değiştireceğiz. Bugüne kadar sizler eşit hizmet alamadınız. Bizim size en büyük vaadimiz, eşit ve adil hizmettir. Seyhan’ın tüm kesimlerine eşit hizmet götüreceğiz. Eşit ve Adil olacağız”  dedi.
KARAYUSUFLU KÖYÜNDE YOL ORTASINDA MİTİNG
Köylüoğlu, Koyuncu ve Karayuflu, Mürseloğlu Köylerini de ziyaret eden Çalışkan’a köylülerin ilgisi büyüktü. Köylerde halkla buluşan Çalışkan sosyal adalet vurgusu yaptı. Karayusuflu da köy meydanında yaptığı mitingin ardında köyde yolu kesilen Çalışkan burada da yol ortasında mini bir miting yaptı. Çalışkan yeni kanunla mahalle olacak köylere seçimin ardından kaliteli hizmet getireceklerini söyledi ve Seyhan’da ulaşılamaz hiçbir bölgenin kalmayacağını belirtti.
KÖYLERDE AKP’DEN MHP’YE KATILIM
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan Köy Ziyaretlerinde AKP’den ayrılarak MHP saflarına katılanlara da rozet taktı. AKP Dervişler köy Başkanı Sabahattin Çelebi ve Kadın Kollarından Elif Zengin, AKP Karayusuflu Köy Başkanı Tarkan Dolmuş ve Yalmanlı Köyünden Deniz Ungan MHP saflarına katıldı. Katılımcılara rozetleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan tarafından takıldı.

YORUM YAP