DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

GÜNDOĞDU’DAN DARÜŞŞAFAKA’YA

Yayınlanma Tarihi :
GÜNDOĞDU’DAN DARÜŞŞAFAKA’YA

gundogduAdana Gündoğdu Koleji (AGK) öğrencisi Red Dolphins kulübü basketbolcusu Doğukan Kocaman İstanbul Darüşşafaka’ya transfer oldu. Kurulalı 6 ay olan Red Dolphins ilk transferini de yapmış oldu.

Gündoğdu okullarında Eylül ayında göreve başlayan tecrübeli antrenörler Fırat Bozkurt ve Emrah Kayataş gözetiminde haftada 5 gün antrenman yapan Doğukan Kocaman Milli takım seçicileri tarafından Yıldız Milli takım hazırlık kampına bu sezon 2 kez çağırıldı. Milli takımdaki başarısı ile Darüşşafaka kulübü CEO’su İbrahim Kutluay’ın dikkatini çeken ve beğendiği 14 yaşındaki genç oyuncu Kutluay tarafından transferi için okul ve kulüp yönetiminden resmen istendi.

SPORCUNUN ÖNÜNÜ AÇTIK

Red Dolphins Spor Kulup başkanı Ayhan Arısoy bu değerde ki oyuncuların önünün kapanmaması ve Türk basketboluna kazandırılmaları için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirterek, “Gündoğdu Okullarında göreve başladığımız 6 aylık zaman içerisinde özellikle 2004-2005 doğumlu kız-erkek sporculara Adana’nın en güzel tesisinde basketbol öğretiyoruz. Ayrıca hafta sonu yapmış olduğumuz İbrahim Kutluay Basketbol Akademisi (İKBA) kursunda 250 öğrenciye üst düzeyde antrenörler yönetiminde basketbol dersleri veriyoruz. Bu oyuncular arasından 2000 doğumlu Doğukan Kocaman’ı İbrahim Kutluay’ın sorumlu olduğu Darüşşafaka kulübüne vermiş bulunmaktayız” dedi.

YORUM YAP