Gündem Adana

GÖNÜLLÜ ORDUSU

GÖNÜLLÜ ORDUSU
10 Ekim 2013 - 15:02

ahmet_erdoganMHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Ahmet Erdoğan’a destek vermek için “Gönüllüler Ordusu” kuran Seyhanlı kadınların yemeğinde Hüseyin Sözlü de hazır bulundu.

Teşkilatçılıktaki birikimi ve seçim stratejisi konusunda uzman kimliği ile bilinen MHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Ahmet Erdoğan’ın en büyük yardımcıları kadınlardan oluşuyor. Seyhan’da 100’den fazla kadın bir araya gelerek “Seyhan Bayan Gönüllüler Ordusu” kurdu ve “Göreve hazırız” mesajı verdi.

“İyi, Güzel, Çağdaş, Dürüst”

Ahmet Erdoğan’ın Seyhan’da ‘İyi, güzel, çağdaş, dürüst ve adil hizmet’ vereceğine inanan ve Erdoğan’ın Seyhan’ı içinde bulunduğu sorunlardan çekip çıkaracağına inanan gönüllü grubu, 120 kişiden oluşuyor. Bayan gönüllüler ordusu Ahmet Erdoğan’a yemek vererek bir araya geldiler. Yemekte MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü de hazır bulundu.

Hüseyin Sözlü de Hazır Bulundu

Yemekte Konuşan Hüseyin Sözlü, memleketin içinde bulunduğu büyük sıkıntılara dikkat çekerek herkesin, her vatandaşın sorumluluklar yüklenmesinin milli bir görev olduğunu vurguladı. Üç dönemdir Ceyhan Belediye Başkanı olarak hizmet verdiğini anlatan ve şimdi de makam ve mevki için aday olmadığını belirten Sözlü “Bu kardeşiniz, rahat koltuğa değil riske talip olmuştur. Allah’ın izni, Adanalı hemşehrilerimizin, Seyhanlı kardeşlerimizin destekleriyle her sorunu çözeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Erdoğan: Desteğiniz Çok Önemli

Yemeğe eşi Zühal Hanım’la birlikte gelen MHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Ahmet Erdoğan da, ‘Kadın gücü’ne vurgu yaptı.  Erdoğan “Türk tarihinin altın sayfaları her zaman kadınlarla birlikte yazılmıştır. Seyhan’da da yeni bir çığır açmak istiyoruz. Seyhan’ı ilmik ilmik, nakış nakış dokumak için göreve talip olduk. Bunu ancak sizlerle birlikte yapabiliriz. Kadının olmadığı yerde estetik, zarafet olmaz. Dolayısıyla verdiğiniz desteğin önemi ve kıymeti çok büyüktür” ifadesini kullandı.

Başınızı Yere Eğdirmeyeceğiz

MHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Erdoğan “Şuna inanın, şunu bilin ki; verdiğiniz destek asla istismar edilmeyecek, sizin başınızı yere eğdirecek bir icraatımız asla olmayacaktır. Ve şurası da çok mühimdir ki, bizim başarımız başkalarının mağlubiyeti olmayacaktır. Oy verenin de oy vermeyenin de hizmetinde olacağımızın sözünü veriyorum.” diye konuştu.