Ankara Escortları

DOLAR32,1911% 0.02
EURO34,9700% -0.09
STERLIN40,9261% -0.03
FRANG35,3434% -0.03
ALTIN2.504,06% -0,25
BITCOIN69.602,001.811

GNCFEST ADANA’DA

Yayınlanma Tarihi :
GNCFEST ADANA’DA

gnctrkcll_adana_1Adanalıların eğlence adresi 8. GNCFEST oldu. Gnçtrkcll tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen GNCFEST’in Adana durağında eğlence doruğa ulaştı. Merkez Park’ta düzenlenen etkinlikte Model’in dinamik şarkılarıyla coşan binlerce Adanalı, Sıla’nın romantik şarkılarına hep birlikte eşlik etti.

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, müzik ve eğlenceyi ülkenin dört bir yanına taşıyan etkinliği 8. GNCFEST ile Adanalılar için unutulmaz anlar yaşatan bir geceye imza attı.

gnçtrkcll’in kurulduğu yıldan bu yana düzenlenen ve ilk günden itibaren eğlencenin en iyi adresi olduğunu kanıtlayan GNCFEST’in bu seneki duraklarından biri Adana oldu. Dün akşam Sıla ve Model grubunun konserleriyle renklenen festivalin gerçekleştirildiği Merkez Park sadece gençlerin değil, her yaştan Adanalının akınına uğradı.

Festival kapılarının açıldığı saat 17.00’den itibaren yavaş yavaş alana gelmeye başlayan Adanalılar, SMS yarışmaları, “T40 Rodeo” ve “Turkcell Hızını Yakala” gibi eğlenceli oyunlarda akıllı telefon kazandılar ve alanda bulunan diğer etkinliklerle keyifli vakit geçirdiler. SMS yarışmalarının kazananlarından 10 gnçtrkcll’li ise Model ve Sıla ile tanışarak fotoğraf çektirme şansına sahip oldu.

Sürpriz DJ performansları ile coşkunun zirveye ulaştığı sırada Model grubu sahne alarak, gençlerin çok sevdiği şarkılarını seslendirdi. Model’in canlı ve dinamik şarkıları ile meydanda bulunan tüm Adanalılar keyifli anlar geçirdi. Daha sonra sahneye çıkan Sıla da izleyenlere hem eğlenceli hem duygusal anlar yaşattı.

GNCFEST’in bundan sonra ziyaret edeceği iller Konya, Eskişehir, Bursa ve İstanbul olacak.

YORUM YAP