tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

GELECEĞİMİZ KİMİN ELİNDE

GELECEĞİMİZ KİMİN ELİNDE
24 Eylül 2013 - 11:50

ramazan_akyurekMHP Sarıçam Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Akyürek, ziyarette bulunduğu mahalle ve köylerde çocuklar ve yaşlılara özel ilgi gösteriyor.

Sarıçam ilçesinin köy ve mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Akyürek, yapılan toplantılar sonrasında kendisine yoğun ilgi gösterip fotoğraf çektirmek isteyen çocuklarları kırmıyor sohbetlerde bulunuyor.

Ziyarette bulunduğu yerlerde yediden yetmişe herkesin ilgi odağı olmaktan oldukça memnun olan Akyürek, “ Çocuklarımıza ve yaşlılarımıza hizmet etmek bizim öncelikli projelerimizden bir tanesidir. MHP’nin yerel iktidarında bu konuda neler yapacağımızı tüm Adana görecek” Dedi.

Maziden Atiye dev bir milletin mensupları olarak büyüklere saygı ve küçüklere sevginin, Türk milletinin en ulvi hasletlerinden birisi olduğunun altını çizen MHP Sarıçam Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Akyürek, “ Yaşlılarımız tarihimiz, çocuklarımız geleceğimizdir. Şimdiki zamanı yaşayan bizlerin, milletimizin geleceği olan minik yavrularımıza milli ve manevi hassasiyetlerimizin idrakine sahip olmaları konusunda şuurlandırma çalışmaları yapmak asli görevlerimizden öncelikli olanıdır. Çocuklarımız, ailelerinin ve milletimizin gurur duyacağı insanlar olmak isterler. Bu anlamda çocuklarımızın yolunu açmak ve onların millete faydalı birer birey olmalarına katkı sağlamak ve fırsatlar sunmak zorundayız”. Şeklinde konuştu.

Köy ve mahalle ziyaretlerinde çevresinde sevgi yumağı oluşturan çocuklara, “ Hangi mesleği seçerseniz seçin, hangi düşünceyi benimserseniz benimseyin, hangi coğrafya parçasında olursanız olun mutlaka devletinizi, milletinizi sevin ve koruyun. Vatanınıza sahip çıkıp bayrağınızı gönderden indirmemek, ezan sesini susturmamak için mücadele verin. Bu vatanın istikbali sizlersiniz. Kendinizi iyi yetiştirin ve büyüklerinizin sözlerine kulak vermekten hiç vazgeçmeyin” Diyerek onlara nasihatlerde bulundu.

Çocukları sevmenin ve onlara yatırım yapmanın geleceği kurtarmak ve kurmak olduğunu ifade eden Akyürek, “ Bizim yerel yönetimimizde Sarıçam ilçemizde yaşayan çocuklarımıza ve gençlerimize hitap edecek bir dizi proje hazırladık. Onların bilinçli birer vatandaş olarak yetişmesi, kendisiyle ve toplumla barışık olarak mutlu ve huzurlu geleceği, milletimizin geleceğinin teminatıdır. MHP’nin yerel iktidarında çocuklarımıza yönelik ayrı bir birim kuracağız” dedi.

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser