Gündem Adana

GAZETECİLER GÖREV DAĞILIMI YAPTI

GAZETECİLER GÖREV DAĞILIMI YAPTI
02 Şubat 2014 - 14:45

cgc2Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin, 25 Ocak 2014 Cumartesi günü 28.Olağan Genel Kurulu’nda oluşan yeni yönetimi, görev bölümü yaptı. Cafer Esendemir başkanlığında oluşan yeni yönetimde görev bölümü şu şekilde oluştu: 2.Başkan Sait Güleç, Genel Sekreter M.Ömer Üney, Mali Sekreter Sabit Özkeser, Yönetim Kurulu üyeleri; Mutlu Mete, Halil Akılevi, Yusuf Baştuğ, Arif Basri Baş ve Aliye Gültekin.

Gerçekleşen görev bölümünün ardından açıklama yapan ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, genel kurulun dinamik yapısına uygun olarak göreve gelen yeni yönetim kurulunun aynı dinamik ve etkin yapıyla hareket edeceğini belirtti. Esendemir, yeni dönemde sadece yönetim kuruluna değil, ÇGC’yi oluşturan tüm kurullara ve üyelere de büyük sorumluluklar düştüğünü söyledi.

Yeni dönemde bir dizi projeyi hayata geçirmek için büyük çaba sarfedileceğini kaydeden Esendemir, “Sektörümüzün daha iyi noktalara taşınması ve Adana’ya verilebilecek hizmetler noktasında ÇGC olarak gereken katkıyı sağlamaya gayret edeceğiz. Basının saygınlığının artırılması, kalitesinin yükseltilmesi için, bir yandan meslekiçi çalışmalarımızı yoğunlaştırırken, diğer yandan kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleriyle diyaloğlarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.