Web sitemizde yer alan haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Tüm Fütüristler Derneği Adana şube açılışı 30.11.2013 tarihinde Adana Hekim Evinde TFD yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin, TFD yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Aykut ve TFD Adana Şube Başkanı Dr. Akın Kaya tarafından Fütürizm, Gelecek 50 yılda hayatımızda neler değişecek ve yakın gelecekte iş dünyasını ve sizleri neler bekliyor konuları anlatılarak gerçekleştirildi.
Gelen misafirlerle tek tek ilgilenen TFD Adana Şube Başkanı Doktor Akın Kaya, “Hem açılış hem de toplantı heyecanı yaşadık. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederim” dedi.