Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

FUTBOL ATEŞİ BALCALI’DA YANDI

Yayınlanma Tarihi :
FUTBOL ATEŞİ BALCALI’DA YANDI

DSC_1595Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Bahar Futbol Turnuvasının on birincisi yapılan törenle start aldı.

Kampüs alanı içerisinde ki spor tesislerinde gerçekleştirilen turnuvanın açılış törenine Çukuova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Organizasyon Komitesi Başkanı ve Hastane müdür Yardımcısı Ramazan Çakır ve diğer yetkililer ile hastane personelinin yanı sıra Adana Demirspor’un unutulmaz orta saha oyuncularından ve Adana Büyükşehir Belediyesi Futbol Takım’ı Teknik Direktörü Tekin İncebaldır’da katıldı.

Turnuva açılışında konuşan Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar turnuvanın bu yılda çok güzel bir ortamda gerçekleştirildiğini ifade ederek, “personellerimizle birlikte daima beraberlik içerisinde bu tür etkinlikleri yapıyoruz buda hepimize artı bir motivasyon olarak yansıyor, emeği geçen tüm arkadaşlarımızı kutluyorum” dedi

Daha sonra turnuvanın ana sponsoru olan firmanın genel müdürü Metin Öcal, Komite Başkanı Ramazan Çakır ve Tekin İncebaldır ile diğer isimlerle birlikte pasta kesen Rektör Kibar ardından da turnuvanın başlama vuruşunu gerçekleştirdi.

Açılışın ardından Rektör Mustafa Kibar’ın da forma giydiği şöhretler takımı kendi arasında bir maç yaptı. Sonrasında ise Dâhiliye Yoğun Bakım ile Mavi Şimşekler turnuvanın ilk karşılaşmasını çıktı.

12 takımın mücadele edeceği turnuva bir ay sürecek. Turnuvada takımlar ilk tur maçlarını puan usulü yapacaklar ardından ilerleyen haftalarda sıralamaya göre statü gereği eşleşmeler gerçekleştirilecek.

YORUM YAP