![FİNAL SEVİNCİ](https://www.gundemadana.com/wp-content/uploads/2015/08/turnuva3.jpg)
![turnuva3](https://www.gundemadana.com/wp-content/uploads/2015/08/turnuva3.jpg)
Yüksel Gençlikspor Kulüp Başkanı Bihter Er Yüksel, karşılaşma öncesinde hem kendi takımına, hem maçın hakemlerine hem de Kürkçülerspor’u futbolculara çiçek verdi. Karşılaşmayı Büyükşehir Belediye Mali Hizmetler Daire Başkanı Mustafa Hakan Aslan, Adana ASKF Genel Başkanı Ali Gülleri, Adana ASKF Başkanvekili Ramazan Çimen, Adana ASKF Genel Sekreteri Zeki Aysan, Büyükşehir Belediyesi İlan ve Reklam Müdürü Abdurrahim Ongun, Futbol İl Temsilcisi Mehmet Çiftçi, amatör spor kulüp başkanları ve antrenörleri takip etti.
FİNAL MAÇI BUGÜN
Merhum Antrenör Temür Ergün futbol turnuvasında heyecan bugün diniyor. Saat 17.00’de Büyükşehir Belediyespor ile Yüksel Gençlikspor karşı karşıya gelecek.
Turnuvanın gerçekleşmesinde büyük bir emeği bulunan Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanı Mustafa Hakan Aslan, turnuvanın oldukça renkli geçtiğini belirtirken katılan tüm takımlara teşekkür etti.