Ankara Escortları

DOLAR32,1800% 0.07
EURO34,9826% -0.04
STERLIN40,9690% 0.03
FRANG35,3727% 0.16
ALTIN2.507,96% 0,19
BITCOIN70.256,21-1.937

EVSEN, KOCA’DAN MEMNUN

Yayınlanma Tarihi :
EVSEN, KOCA’DAN MEMNUN
mhpSarıçam Belediye Başkan Aday Adayı Yüksel Evsen, Sarıçam’da MHP İlçe Başkanlığı’na Mehmet Koca’nın getirilmesiyle birlikte, partiye dinamizm geldiğini bildirdi. Yüksel Evsen, MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca, geçtiğimiz hafta sonu örnek bir çalışma yaparak beraberlik mesajı verdiğini kaydetti.
Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca, İl Başkanı Mustafa İzgioğlu ve Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz başta olmak üzere Yüksel Evsen ile Sarıçam’ın diger aday adaylarını kahvaltıda bir araya getirdi. Kahvaltıya aday adaylarından Ramazan Akyürek, Sinan Gül, Tahsin Şahin, Bilal Uludağ, Mansur Aladağ, Kamil Kenan Kunt, Hasan Öztuğ ve Ahmet Ünsal katıldılar. Kahvaltının ardından ise köy gezileri başladı. Beraberinde milletvekili Seyfettin Yılmaz ve sarıçam’ın güler yüzlü adayı Yüksel Evsen ile birlikte digger aday adaylarının da katılımıyla 11 köy gezen Mehmet Koca hem birlik beraberlik mesajı verdi, hem de aday adaylarını köylülere tanıttı.
Ziyarete Buruk ile başlayan MHP başkanları, meydanda köylülerle ohbet etti. Cihadiye Köy kahvesini ziyaret eden MHP heyeti ardından Ali sazan’ın taziyesine katıldı. Buradan Yarımca’ya geçen ülkücüler, Yarımca’daki Fatma Özdemir’in taziyesine de yine kalabalık bir halde katıldılar. Sarıçam’ın göçmen köylerinden olan Çamlıca’da ise Rahime Öztürk’ün taziye evini ziyaret eden MHP heyeti, ogle namazını bu köyde eda ettiler. Çamlıca’nın ardından durak MHP4nin kalesi konumundaki Yeniyayla Köyü oldu. Milletvekili Seyfettin Yılmaz Yeniyayla Köyü’nde vatandaşlara hitap etti. Aydınyurdu, Mustafalar ve Karlık köylerinin ardından gelinen Kılıçlı Köyü’nde Mehmet Alkış’ın taziye eveni ziyaret eden MHP başkanlarının son durağı Kızılkaş oldu. Bö köyde taşıma sorunu olan öğrencilerin problemlerini dinleyen MHP’li milletvekili ve ilçe Başkanı Mehmet Koca çözüm sözü verdi. Akabinde ise aynı köyde hakka yürüyen Ali Osman Sevgi’nin taziyesini katılıp Kur’an-ı Kerim okundu.
Seçmenler bu ziyaretler sırasında MHP heyetini büyük bir sevgi ile karşılarken, ilçe başkanı Mehmet Koca’yı da alkışladılar. Aday adayı Yüksel Evsen yaptığı açıklamada ilçe başkanı Koca’ya teşekkür ederek “Sayın başkanımız Mehmet Koca gelişiyle birlikte farkını ortaya koydu. Dinamik bir yönetim anlayışı sergileyen Mehmet Koca başkanımız ile Sarıçam’ın burçlarına inşallah 3 Hilal’i dikeceğiz. Büyük tevazu gösteren başkanımız bizi digger aday adayı arkadaşlarla kaynaştırdı. Kendisine müteşekkiriz” dedi.

YORUM YAP