Gündem Adana

ESRA-TİMUÇİN AŞKINDA MUTLU SON

ESRA-TİMUÇİN AŞKINDA MUTLU SON
12 Nisan 2014 - 10:51

evlilikGazeteci Erol Şennur’un yeğeni Timuçin Acceargın, gönlünü kaptırdığı öğretmen Esra Sercan Acceargın (Şen)  ile hayatını birleştirdi.

Genç çiftlerin düğün öncesi yapılan nikahları şahitler huzurunda Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin Kıydı. Çukurova Belediye binasında kıyılan nikaha genç çiftleri ailesi, dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Nikah cüzdanını geline teslim eden Başkan Çetin, çiftlere ömür boyu mutluluk diledi. Çetin; esprili tavırlarıyla aile evliliğin önemini anlatırken, “Hayatınızın en önemli imzasını attığınız bu günden sonra sizleri bambaşka bir hayat bekliyor. Vatana ve millete faydalı evlatlar yetiştirerek, birbirinizi üzmeden, ömür boyu mutlu olun” dedi.

Bu arada salonda bulunan konuklara hazırlanan şık nikah şekerleri dağıtılırken, genç çiftlerin mutlulukları ise gözlerinden okundu. Nikah sonrası damadın annesi Yurdanur Acceargın’da Kahramanmaraş’dan gelen dünürleri Sevgi ve Davut  Şen’i en ağırlayarak tebrik etti. Esra ve  Timuçin Acceargın’ın düğüleri ise önümüzdeki aylarda yapılması kararlaştırıldı.