DOLAR21,1653% 0.98
EURO22,7649% 1.1
STERLIN26,4118% 0.47
FRANG23,2606% 0.8
ALTIN1.322,06% 0,68
BITCOIN26.821,67-1.178

ESNAFI DİNLEDİLER

Yayınlanma Tarihi :
ESNAFI DİNLEDİLER

ozgumus_develi_esnafCHP Adana Milletvekilleri Ümit Özgümüş ve Turgay Develi esnafın sorunları dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekilleri Ümit Özgümüş ve Turgay develi, Yeni Baraj mahallesine esnaflarla bir araya geldi. Milletvekilleri, esnafın sorunlarını dinledi.

Baraj yolu esnafıyla sabah kahvaltısında bir araya gelen CHP Adana Milletvekilleri Ümit Özgümüş ve Turgay Develi, esnaflardan sorunlarıyla ilgili bin ah işittiler. Esnaflar sattıkları malı yerine koyamadıklarını ve işlerinin eskiden daha kötü olduğunu belirtti.

Değişik esnaf kesiminin oluşturduğu sabah kahvaltısında esnaflar, CHP Adana Milletvekilleri Özgümüş ve Develi’ye sorunlarını içeren bir de dosya sundular. CHP Milletvekilleri de bu dosyayı CHP Genel Merkezine götürüp ileteceklerini belirttiler ve sorunlarının takipçisi olacaklarını ifade ettiler.

CHP Adana Milletvekilleri Özgümüş ve Develi, AKP iktidarının ülkeyi ekonomi olarak getirdiği noktanın belli olduğunu ve iktidarın başta esnaflar olarak hiçbir kesimin derdine çare olamadıklarını ve olamayacaklarını belirttiler.

Yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’yi Adana da yerel de iktidar yapma zorunluluğunun bulunduğuna dikkat çeken milletvekilleri Ümit Özgümüş ve Turgay Develi, “ Önce yerel de sonra genel de iktidar olacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın”

YORUM YAP