DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

DURAK’IN YEĞENİ ARIKAN DEDİ

Yayınlanma Tarihi :
DURAK’IN YEĞENİ ARIKAN DEDİ

arikanÇukurova Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan’a bağımsız adaylıktan çekilen Aytaç Durak’ın yeğeni, Veli Can Durak’ın oğlu Mustafa Durak’tan büyük destek geldi. Mustafa Durak, ‘Başkan Yıldıray Arıkan’a Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı hayırlı olsun’ dedi.

Adana bağımsız belediye başkan adaylığından çekilen Aytaç Durak’ın yeğeni, Veli Can Durak’ın oğlu Mustafa Durak ekibiyle birlikte Başkan Yıldıray Arıkan’a destek verdiğini açıkladı. Seçim bürosunda yapılan toplantının ardından bir açıklama yapan Başkan Yıldıray Arıkan Türkiye’nin CHP’ye Adana’nın da Arıkan’a ihtiyacı olduğunu söyledi. Başkan Arıkan, ‘Ulu çınar her geçen gün biraz daha filizlenerek büyüyor. Çıktığımız bu zafer yolunda bize inananlarda aramıza katılarak bizlere büyük destek veriyor. Bugün Durak Ailesi’nden Mustafa Durak da aramıza katılarak destek verdiğini açıkladı. Bu desteğin önümüzdeki günlerde artarak çoğalacağına inanıyorum’ dedi.

Son günlerde yaşanan siyasi oyunlardan dolayı Aytaç Durak’a verdikleri desteği çektiklerini belirten Mustafa Durak, ‘Kadrolarımla birlikte Başkan Yıldıray Arıkan’a destek verdiğimi açıklıyorum. Çukurova belediye başkanlığı seçimlerinde başkanım sayın Arıkan’a destek vermiştim. Son günlerde yaşanan siyasi oyunlardan sonra Başkan Arıkan’a destek olma kararı aldım. 30 Mart seçimlerini kazanmak için özellikle Karaisalı bölgesinde yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Başkan Arıkan’ın Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı da Adana’ya hayırlı uğurlu olsun’ dedi.

YORUM YAP