DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

DÜNYA ONLARLA GÜZEL

Yayınlanma Tarihi :
DÜNYA ONLARLA GÜZEL

AKBASMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, hayatta yol göstericileri ve yol arkadaşları olan tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak, “Geleceğimizi şekillendiren kadınlar olmadan güzellik, iyilik ve başarı olmaz çünkü dünya kadınla güzeldir” dedi.

Ali Uğur Akbaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili yayınladığı mesajda, kadınların tüm dünyayı değiştirecek güçte olduğunu söyledi. Başkan adaylığı yolculuğunda eşi Yeliz Yeşilmen Akbaş’ın desteğinin kendisine güç verdiğini kaydeden Ali Uğur Akbaş, “Hiçbir erkek bu dünyanın yükünü tek başına omuzlayamaz. O nedenledir ki kadınların bir erkeğin başarı öyküsündeki rolü çok büyüktür. Biz erkekler olarak onların bu katkısını kabul ettiğimiz ve toplumla paylaştığımız sürece kadının hayattaki rolü daha iyi anlaşılacaktır. Savaşların, iktidar mücadelelerinin, güç gösterilerinin yaşandığı bu dünyada hala güzel şeyler oluyorsa bu da  kadınların ortaya koyduğu duygusallık, anne şefkati ve sevgisi dolu anlayışla gerçekleşiyor.  Sanatçının da dediği gibi ‘Dünyayı güzellik kurtaracak’ ve bizlere bu güzellikleri yaşatacak olan kesinlikle kadınlar olacaktır” dedi.

AKBAŞ’TAN KADINLARA KONSER ARMAĞANI

Öte yandan Ali Uğur Akbaş ve eşi Yeliz Yeşilmen Akbaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Çukurovalı kadınlara armağan olarak bir konser organize etti. Sevilen sanatçılar Tuğba Özay ve Ahmet Şafak’ın sahne alacağı  konser 8 Mart Cumartesi günü saat 13.30’da Güzelyalı Kapalı Semt Pazarı’nda gerçekleştirilecek. Çukurovalı kadınları bu şölene davet eden Akbaş, “Tüm kadınların Kadınlar Günü’nü kutluyor ve bu güzel günde tertiplediğimiz konserde bir arada olmayı ümit ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

YORUM YAP