Ankara Escortları

DOLAR32,1954% 0.12
EURO34,9168% -0.16
STERLIN41,0452% 0.28
FRANG35,2324% -0.17
ALTIN2.476,04% -1,08
BITCOIN69.794,64-1.136

DÜNYA ÇOCUKLARI GELİYOR

Yayınlanma Tarihi :
DÜNYA ÇOCUKLARI GELİYOR

uluslararasi_cocuk_festivali“Uluslararası Çocuk Festivali”

Çukurova Kaymakamı, İl Milli Eğitim Müdürü, Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Emniyet Müdürü “Uluslararası Çocuk Festivali” projesine tam destek verecek

Dünya Adana’ya akacak

Adana’da kurulan dünyanın ilk Uluslararası 3-6 Yaş Çocuk Üniversitesi CEO’su Gökhan Gündoğdu, Kaymakam, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürü ile İlçe Emniyet Müdürü’nün ziyareti sırasında “İlkbaharda Uluslararası Çocuk Festivali yapmak istiyoruz. Dünyanın her yerinden çocuklar Adana’ya gelecek” açıklamasını yaptı.

Çukurova Kaymakamı Dr. Mehmet Ali Özkan, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel Kamil Akman ve İlçe Emniyet Müdürü Kamuran Yücel Gül, Uluslararası 3-6 Yaş Çocuk Üniversitesi’ni ziyaret ettiler. Konukları Kurucu Başkan Yunus Gündoğdu ile Adana Gündoğdu Koleji (AGK) ve Çocuk Üniversitesi CEO’su Gökhan Gündoğdu karşıladı.

Her türlü desteğe hazırız

Gökhan Gündoğdu’nun “Uluslararası Çocuk Festivali” projesinin çok önemli olduğuna değinen Kaymakam Dr. Mehmet Ali Özkan ve İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet, “Bu projenin gerçekleşmesi için bizlerde büyük destek vereceğiz. İnsanı şimdiden heyecanlandıran bir proje. Tüm dünya çocuklarını Adana’da konuk etmek ilimizin tanıtımına da büyük katkı sağlayacaktır” dediler.

İnşallah herkese örnek olur

Çukurova Kaymakamı Dr. Mehmet Ali Özkan, Uluslararası 3-6 Yaş çocuk Üniversitesi’nin ülkemizin yüz akı bir proje olduğuna değinerek, Adana’da ve Çukurova ilçesinde olmasından dolayı gurur duyduğunu belirtti. Kaymakam Özkan, “Sizlere sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş’un selamlarını da getirdim. Sayın Valimiz de böyle projeleri çok önemser. İnşallah diğer kurumlarımıza özellikle eğitim alanına yatırım yapacaklara örnek olmasını diliyorum. Yunus Gündoğdu, Gökhan Gündoğdu ve tüm ekibini kutluyorum” diye konuştu.

Biz yanınızdayız

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet ise, “Buraya çok geldim. Öncelikle Adana’ya böyle bir okul kazandırdıkları için kutluyorum. Farklı bir tasarım ve modelle bunu yapmak herkesin yapacağı bir iş değil. İnsanlar bu farkı görecektir. Uluslararası Çocuk Festivali projesine destek vereceğiz ve yanınızdayız. Hatta hiç geç kalmadan biran önce tarihini de belirleyelim” açıklamasını yaptı.

Neden dünyada ilk?

Gökhan Gündoğdu, konuklarına Çocuk Üniversitesi’ni gezdirip anlatırken mimari yapısı, tüm detayları, 3-6 Yaş için bilimsel olarak kanıtlanmış eğitim araçları ve yapısı, dünyada bir öğrenciye en fazla metrekare alan ve her 3 öğrenciye bir yetişkin düşmesi gibi özelliklerinden dolayı Çocuk Üniversitesi’nin dünyada ilk olduğunu söyledi.

YORUM YAP