![DOYGUN: ‘HİÇBİR LİSTEDE YOKUM’](https://www.gundemadana.com/wp-content/uploads/2015/12/erkindoygun.jpg)
CHP Adana İl Başkan Vekili Av.Erkin Ali Doygun, Pazar günü Seyhan Otel’de gerçekleştirilecek CHP Adana İl Başkanlığı seçiminde hiçbir listede yer almayacağını belirtti.
Av. Doygun, şöyle konuştu:
“2012 İl Kongresi ile önce disiplin kurulu başkan yardımcılığı daha sonra il sekreterliği ve il başkan vekili görevlerini yürütmüş bulunmaktayım.
Parti üyelerimizin iradesi dışında oluşmuş iki kutuplu yapıdan hangi listenin kazanırsa kazansın kaosa son verecek bir yapıda bulunmadığını düşünmekteyim.
Bu nedenle öncelikle her iki adaya da başarı dilerken, hiçbir listede yer almayacağımı ama bir il delegesi olarak oyumu kullanmak üzere kongrede yer alacağımı tüm partililerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarım. Saygılarımla.”