tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

DİŞ HEKİMLERİ SAĞLIK HAFTASINDA SAĞLIKLI İLETİŞİMİ KONUŞTU

DİŞ HEKİMLERİ SAĞLIK HAFTASINDA SAĞLIKLI İLETİŞİMİ KONUŞTU
5 views
08 Nisan 2021 - 19:45

Adana Diş Hekimleri Odası ‘Kurumsal İletişim Çalıştayı’ düzenledi. İletişime dair odanın amaçları masaya yatırıldı.

Moderatörlüğünü Sağlık İl Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Dt. Süleyman Dilek’in yaptığı ‘Kurumsal İletişim Çalıştayı’ pandemi nedeniyle dar kapsamlı tutuldu.

PANDEMİ ELEKTRONİK ÇAĞI YARATTI

‘Kurumsal İletişim Çalıştayı’nın açılış konuşmasını yapan Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, yaptığı açılış konuşmasında “İletişimsizlik çağın hastalığı konumundadır. Pandemide mesleki iletişimimizi fiziksel değil, dijital olarak sürdürmeye dönüştürdü. Hem kendi sağlığımız hem de halkımızın sağlığı için fiziksel görüşmelerden uzak durmakta fayda var. Bu sebeple pandeminin yarattığı Elektronik Çağ’dan iyi yararlanmak lazım. Meslektaşlarımızın ihtiyaçlarını daha iyi nasıl karşılarız? Mesleğimizin çıkarlarını nasıl koruruz? Meslektaşlarımızın birbiri ile iletişim ve dayanışma içerisinde olmalarını nasıl sağlarız? Mesleki paydaşlarla daha sağlıklı iletişimi nasıl sağlarız? Zamanı, itibarı nasıl arttırırız? Bilinen 39 adet iletişim kaynağı var. Bunların hangilerini daha aktif kullanabilir, nasıl daha iyi yönetiriz? Ona bakacağız. Tüm bu konularda kendimizi güncelleyerek atılım yapmamız gerekiyor. Vizyon ve stratejik plan belirlemek için buradayız. Adana Diş Hekimleri Odası’nın kurumsal vizyonuna, misyonuna, üyelere daha efektif ulaşımına katkı koymasını amaçladığımız bu çalıştaya emeği geçen tüm meslektaş ve arkadaşlarıma teşekkür ediyor, çalıştayımızın başarılı geçmesini diliyorum.” dedi.

Araçlar, Amaçlar, Değerlendirme şeklinde üç ayrı aşamada ve üç ayrı gurup şeklinde gerçekleşen çalıştayın Sonuç Bildirgesi hazırlanınca üyelerle paylaşılacağı bildirildi.

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser