Ankara Escortları

DOLAR32,1884% 0.01
EURO35,0647% 0.56
STERLIN41,1525% 0.46
FRANG35,2703% 0.37
ALTIN2.451,53% -0,41
BITCOIN69.286,44-0.775

DİŞ HEKİMLERİ BALODA BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi :
DİŞ HEKİMLERİ BALODA BULUŞTU

dt_masaAdana Dişhekimleri Odası’nın “Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası” etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği baloda dişhekimleri son derece renkli, keyifli, eğlenceli, unutulmaz bir gece geçirerek doyasıya eğlendi.

Adana Hiltonsa Otelinde düzenlenen baloya Adana Dişhekimleri Odası Başkanı Dt. Hasan Yaman, yönetim kurulu üyeleri ve eşleri, ÇÜ. Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dilek Özcengiz, Adana Eczacı Odası Başkanı Ecz. Ersun Özkan ve Ecz. Tuba Ulular Deveci, ADSM Başhekimi Dt. Gülüstan Özen, üniversite, kamu ve özel çalışan dişhekimleri, ÇÜ. Dişhekimliği Fakültesi öğrencileri, implant firmaları ve laboratuar temsilcileri katıldı.

Başkan’dan Teşekkür

Davetliler ile tek tek ilgilenerek geceye ev sahipliği yapan Adana Dişhekimleri Odası Başkanı Dt. Hasan Yaman, “Odamızın geleneksel olarak düzenlediği ‘Dişhekimliği Balosu’nun 105. Yılını kutladığımız bu geceye hoş geldiniz, şeref verdiniz. Bu gün, yoğun ve stresli geçen çalışma hayatımızdan bir gece bile olsa uzaklaşmış olmak hepimize iyi gelecektir. Geçtiğimiz yıldan bu güne çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürdük. Bu süre içerisinde aramızdan ebediyete göç eden arkadaşlarımızı rahmetle anıyorum. Hasta olan meslektaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Mezun olup, aramıza katılan meslektaşlarımıza da aramıza hoş geldiniz diyor, bu arkadaşlarımızla da dişhekimliği mesleği güçlenecek daha da büyüyecektir. Bu gecenin düzenlenmesinde emek veren ekibime, yönetim ve denetim kurulu üyelerime çok teşekkür ediyorum. Ayrıca destek veren implant firmaları ve labarotuvarlara da sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Birlik Beraberlik ile Sorunlara ‘Dur’ Diyebiliriz

Mesleklerinin sıkıntılarının devam ettiğini de dile getiren başkan Dt. Yaman, “Sizlere pembe tablolar çizmek isterdim ama bu pek mümkün değil. Bizleri köleleştirmek istiyorlar. Bizi köleleştirirlerse ayrım yapmadan hepimizi köleleşmiş oluruz. Bu gün burada kamu da çalışan, üniversite de çalışan ve serbest çalışan meslektaşlarımız bir aradayız. Sorunlar karşısında da birlik ve beraberlik içerisinde olabilirsek, bu soruna da ‘dur’ diyebiliriz. Bu birlikteliği hep sağlamalıyız. Birimizin sıkıntısı hepimizin sıkıntısıdır” diyerek önlerindeki süreçte de çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüreceğini söyledi.

Grup Royal Band’ın çalıp, seslendirdiği parçalar eşliğinde unutulmaz gece yaşayan dişhekimleri ile davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenme fırsatı buldu.

YORUM YAP