Ankara Escortları

DOLAR32,1861% 0.09
EURO34,9044% -0.21
STERLIN41,0350% 0.24
FRANG35,2140% -0.23
ALTIN2.492,69% -0,42
BITCOIN69.816,00-1.598

“DİLEK AĞACI PROJESİ”

Yayınlanma Tarihi :
“DİLEK AĞACI PROJESİ”

dilek_agaci_projesiAdana Büyükşehir Belediyesi ve Güney Rotary Kulübü işbirliğiyle gerçekleştirilen “Dilek Ağacı Projesi” kapsamında Barbaros Mahallesi’nde Adana Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Barbaros Okuma Salonu’nun en çok kitap okuyan ve en başarılı 50 öğrencisine bot ve mont armağan edildi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz projeyi birlikte yürüttükleri Güney Rotary Kulübü yönetici ve üyelerine, okuma salonunda görev alan öğretmenlere, öğrencilere, velilere ve muhtarlara teşekkür etti. Rotary denince bazı kesimlerin aklına “Yukarıda, toplumun sorunlarından bihaber, sadece eğlence faaliyetleri düzenleyen” bir topluluk geldiğini ifade eden Aldırmaz, “Oysa biz Rotaryanların topluma çok yararlı hizmetlere, faaliyetlere imza attığını görüyoruz. Bu kez elimizi taşın altına birlikte koyduk. Onlara halkımız adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

“DİLEĞİMİZ ZİHNİ ALDIRMAZ’IN YENİDEN SEÇİLMESİ”

Güney Rotary Kulübü Başkanı Osman Yanık da, Zihni Aldırmaz’ın çok etkin ve yoğun çalıştığını, önümüzdeki dönemde de görevde kalmasını arzu ettiklerini söyledi.

2015-2016 döneminde Rotary 2430. Bölge Guvernörlüğünü üstlenecek olan Prof. Dr. Canan Ersöz, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz ve onlar çok değerli. Onların kitap okumaları için bu salonları oluşturan Adana Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Barbaros Okuma Salonu’ndaki etkinlikte kendilerine bot ve mont hediye edilen ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileriyse Zihni Aldırmaz’ı “Zihni Dede” sloganlarıyla karşıladı.

Etkinlikte Başkan Zihni Aldırmaz Rotory yöneticilerine plaket verdi. Rotary yöneticilerinin de plaket ve çiçek verdiği Aldırmaz, kendisine iletilen çiceği projede çalışan öğretmenlere armağan etti. Aldırmaz, öğretmenlere köstekli saat de hediye etti. Güney Rotary Kulübü Başkanı Osman Yanık, etkinliğe katılan annelere kendi yetiştirdiği menekşe çiçeklerinden hediye etti.

YORUM YAP