![DİDEM BEKİROĞLU KİTABINI İMZALADI](https://www.gundemadana.com/wp-content/uploads/2017/06/HRT-didem-bekiroglu-3.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Didem Bekiroğlu Bale ve Sanat Merkezi sahibi Didem Bekiroğlu, yeni çıkan “Didem Bekiroğlu ile Bale Öğreniyorum” adlı kitabını öğrencileri için imzaladı.
Uzun süren bir çalışmanın ardından kitabının çıkmasının hayatındaki en anlamlı dönemlerden biri olduğunu söyleyen Didem Bekiroğlu, “Birçok projede yer aldım ama kitabım, çocuğum gibi oldu. Daha önce yaşamadığım duygular içindeyim. İnsanın çocuğundan sevgiyle bahsedildiğinde ne hissederse, ben de kitabımda öyle hissediyorum. Gerek paylaşımlarıyla, gerek mesaj ve telefonlarıyla beni ve sanatımı destekleyen herkese sonsuz teşekkür ederim” dedi.
HER ŞEY BİR DÜŞ İLE BAŞLAR
Didem Bekiroğlu, “Bale çocukların düşlerindedir. Çocuklar, kimi zaman kostümlerle dans etmeyi, kimi zaman alkışları hayal ederler. Anneler de öyle değil mi? Birçok annenin gerçekleştiremediği çocukluk düşüdür bale. İnsan bedenini estetikle, ruhunu müzik ve zarafetle buluşturur. İzleyende güzellik duygusu uyandırır ve insanı yüceltir. İşte bu kitap çocuklarımızın düşlerini gerçekleştirebilmeleri ve bale ile tanışmaları için teknik bilgiler ve görsellerle hazırlanmış bir kaynaktır” diye konuştu.