tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin
AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

CUMHURİYETE ÖZEL KARSILAŞMALAR

CUMHURİYETE ÖZEL KARSILAŞMALAR
30 Ekim 2013 - 10:25

masa_tenisiAdana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi ve Güreş İl Temsilciliği tarafından ortaklaşa düzenlenen “Cumhuriyet Kupası” etkinliklerine büyük ilgi gösterildi.

 

5 Ocak Stadı tribün altında bulunan ” Cumhuriyet Kupası Masa Tenisi” müsabakalarına 6 bayan,120 erkek toplamda 126 sporcunun katıldığı, müsabakalarda genç sporcular birbirlerine üstünlük kurmak için kıyasıya mücadele ettiler.

Yapılan karşılaşmalarda birinci olan sporcuların isimleri şöyle:

Küçük Erkekler

1-Batuhan Barut Bayanlar:1- Cağla Yağmur Konur Büyük Erkekler:1-Abdullah Talha Yiğenler

Dereceye giren sporcuların ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdür’lerinden Mustafa Uyanık verdi.

-GÜREŞTE REKOR KATILIM-

Cumhuriyet Kupası Minik, Yıldız Güreş müsabakalarında toplam 137 Sporcu katıldı. Asım Savaş Spor salonunda gerçekleştirilen müsabakalara zevkli ve çekişmeli geçti.

Güreş Federasyonu İl Temsilcisi Yusuf İnce, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’nin her zaman yardımını gördüklerini belirterek teşekkür etti.

Bu arada, güreşte birinci olan sporcuların isimleri ve kulüpleri şöyle:

29-32 Kilo 1-Velican Tartar- Mersin Güreş Eğitim,

35 Kilo 1-Bayram Kızılarslan-Sarıcam Belediyesi Spor Kulübü

38 Kilo 1-Mustafa Özgür Bulut- İsmet Atlı Güreş Eğitim

42 Kilo 1-Emre Bozkır – İsmet Atlı Güreş Eğitim

46 Kilo 1-Hüseyin Tekerlek – Mersin Güreş Eğitim

50 Kilo 1-Zeynel Zeytun – İsmet Atlı Güreş Eğitim

54-Kilo 1-M Can Çevikkol – Mersin Güreş Eğitim

58 Kilo 1-Feyzullah Çiftçi- Mersin Güreş Eğitim

63 Kilo 1-M.Alper Arslan – İsmet Atlı Güreş Eğitim

69 Kilo 1-Melih Öncüt – Mersin Güreş Eğitim

76 Kilo 1-Mehmet Portoğlu- Mersin Güreş Eğitim

85 Kilo 1-Canberk Bozkurt- İsmet Atlı Güreş Eğitim

100-Kilo 1-Bedevi Subaşı – Mersin Güreş Eğitim

Müsabaka sonucunda takım olarak

1- Mersin Güreş Eğitim

2- İsmet Atlı Güreş Eğitim

3- Sarıcam Belediyesi Spor Kulübü

4-Güreş İhtisas

5-Devlet Su İşleri Spor Kulübü

Bu arada dereceye giren sporcuların ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdür’lerinden Kazım Tekin, Cemal Demirağ, Güreş İl Temsilcisi Yusuf İnce ve müsabaka hakemleri verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser