Gündem Adana

CUMALİ YAKAN SEVGİSİ

CUMALİ YAKAN SEVGİSİ
03 Mart 2014 - 17:40

yakanCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıçam Belediye Başkan Adayı Cumali Yakan, etkili ve güvenilir kişiliğinin yanı sıra gerçekçi projelerle Sarıçamlılar’ın gönlünü kazanıyor. Sarıçam’da tüm kesimlerin destek verdiği Cumali Yakan, Kürkçüler ve Suluca’daki seçim ofisi açılışlarında coşkuyla karşılandı.
CHP İl Başkanı Orhan Sümer, Yüreğir Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Ünal, CHP Eski İl Başkanı ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Akif Kemal Akay, CHP İl Başkan Yardımcısı ve Sarıçam Seçim Komitesi Başkanı Bülent Avcu, CHP’li İsmet Yüksel’in yalnız bırakmadığı Cumali Yakan, “Sarıçam’ın terk edilmişliğine, belediye başkanının vurdumduymazlığına son vermeye geliyoruz. Kaderimize razı olmayacağız. CHP’nin birleştirici gücüyle halkımızın tüm kesimlerini Sarıçam’ın çıkarları doğrultusunda birleştireceğiz. Belediyemizi halkımızla birlikte şeffaf bir şekilde yöneteceğiz” dedi.
Sarıçam’daki imar değişiminin ilçeye yeni bir çehre kazandıracağını ve yatırımcıları baş tacı edeceklerini vurgulayan Yakan, “Halkımızın birinci gündem maddesi işsizlik. Bakir bir bölgede bulunan ilçemizde Baraj gölü kıyısını turizme kazandırarak, Organize Sanayi Bölgesi ve Çukurova Üniversitesi ile işbirliği yaparak işsizliği asgari düzeye indirmek bizim birinci hedefimiz olacak. Parkları, bahçeleri, meydanları, çocuk oyun alanlarıyla, sportif, kültürel ve sanatsal etkinlikleriyle öne çıkaracağımız Sarıçam, Adana’nın yüzakı bir ilçe olacak. Halkımızın bize güveneceğine ve 30 Mart’ta sağduyulu bir yaklaşımla CHP’yi iktidara taşıyacağına inanıyoruz” diye konuştu.