Ankara Escortları

DOLAR32,1954% 0.12
EURO34,9168% -0.16
STERLIN41,0452% 0.28
FRANG35,2324% -0.17
ALTIN2.476,04% -1,08
BITCOIN69.794,64-1.136

“ÇUKUROVALI ANNELER MUTLU OLACAK”

Yayınlanma Tarihi :
“ÇUKUROVALI ANNELER MUTLU OLACAK”

elif_dogan_turkmenCHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, ev toplantılarını aralıksız sürdürüyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, yerel seçimlere 4 ay kala toplumun her kesimiyle kucaklaşmayı sürdürüyor. Çukurova ilçesinde köyler dahil basmadık yer bırakmayan ve halkın sorunlarıyla birebir ilgilenen Av. Elif Doğan Türkmen, mahalle, sokak ve ev toplantılarına aralıksız devam ediyor.

Av. Elif Doğan Türkmen’in bu seferki durağı Güzelyalı Mahallesi’nde Hasan Tuğa’nın evi oldu. Çoğunluğunu CHP’lilerin oluşturduğu mahalle sakinleri ve evsahipleriyle buluşan Av. Türkmen, kadınların, çocukların, engellilerin, emeklilerin ve öğrencilerin sesi olacağını vurguladı.
Aday adaylığı açıklamasında kamuoyuna açıkladığı ‘Çukurova’ya Kadın Eli Değsin’ sloganını hatırlatan ve geçen süre zarfında yaptığı çalışmalar neticesinde bu sloganın önemini daha çok kavradığını dile getiren Av. Türkmen, kalabalık grubun toplanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Çukurova’da eğitimli ve çağdaş gençlerin örnek çalışmalar yürütmesi için oluşturacağı Matematik Köyü’nün en önemli projeleri arasında yer aldığını ve bugünlerde tüm kesimler tarafından bu projenin öneminin dile getirildiğini vurgulayan Av. Türkmen, Hindistan’ın kalkınmasındaki en büyük etkenin matematik olduğuna işaret etti. Hindistan’ın günümüzde yazılım devi haline geldiğini her fırsatta anlatan Av. Türkmen, “Küreselleşen dünyada teknoloji ve bilimin ışığında yürümesini arzu ettiğimiz gençlerimize geniş olanaklar sunacağız. Çukurova’ya kazandıracağımız Matematik Köyü göreceksiniz ki Türkiye’de model olacak. Yetenekli çocuklarımızın yarınlarının garanti altına alınması için bir anne ve kadın duyarlılığına sahip bir kadın olarak en büyük hedefim olacak. Bu sayede hem işsizliği azaltacak hem de anneleri mutlu edeceğiz.” diye konuştu.

Mahalle ve ev sakinlerinin sonsuz desteklerini sunduğu Av. Elif Doğan Türkmen, Çukurovalılar’ın huzuru ve mutluluğu için kararlı adımlar atmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

YORUM YAP