Ankara Escortları

DOLAR32,1861% 0.09
EURO34,9044% -0.21
STERLIN41,0350% 0.24
FRANG35,2140% -0.23
ALTIN2.492,69% -0,42
BITCOIN69.816,00-1.598

ÇUKUROVA’DA SORUŞTURMA

Yayınlanma Tarihi :
ÇUKUROVA’DA SORUŞTURMA

sonercetinÇukurova Belediyesi’nde görevli birkaç kişi arasında çıkan kavga üzerine Başkan Soner Çetin’in talimatıyla soruşturma başlatıldı. Çetin, “Personel arasında kişisel bile olsa yaşanan tatsızlığı görmezden gelemezdik, gereken duyarlılığı gösterdik” dedi.

“YAKIŞMAMIŞ, ŞIK OLMAMIŞTIR”

Şehir plancısı olarak Çukurova Belediyesi’nde çalışan K.T. adlı kişinin görev yerinin değiştirilmesinin ardından yaşanan ve bazı yerel gazetelere de yansıyan kavga ile ilgili olarak idari soruşturma başlatıldı. Olayı duyunca hemen soruşturma talimatı verdiğini belirten Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Personelimiz arasında kişisel bile olsa yaşanan ve anlık gelişen tartışmanın kavgaya dönüşmesi şık ve hoş olmamış, bu tatsız durum Çukurova Belediyesi’nin çalışanlarına yakışmamıştır” dedi.

TAMAMEN KİŞİSEL BİR OLAYDIR

Türkiye’nin her yerinde her an kişisel ve toplumsal olaylar yaşanabildiğini ve bu durumun hayatın olağan akışı içinde normal sayılması gerektiğini ifade eden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “O kavga neden olmuş, kim, neden şiddete başvurmuş, hepsi soruşturma sonunda belli olacak. Kim haksızsa, suçu oranında ceza da görecek. Kısacası olay fevri, anlık gelişen,bir personelin bir başka personele küfretmesi sonucu diğerinin de ona bir tokat atmasından ibaret basit bir olaydır. İlgililer hakkında idari soruşturma açılmıştır ve gereken yapılacaktır. Olayın belediye, idare ve işleyiş ile herhangi bir alakası bulunmamaktadır.

YORUM YAP