Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.161,630.361

ÇUKUROVA ŞEHİT POLİSİNİ UNUTMADI

Yayınlanma Tarihi :
ÇUKUROVA ŞEHİT POLİSİNİ UNUTMADI

cukurova2Geçen ağustos ayında şehit edilen polis memuru Şahin Polat Aydın’ın adı Çukurova Belediyesi tarafından bir parka verildi. “Keşke Şahin kardeşimiz şehit düşmeseydi de adını bir parka vermek durumunda kalmasaydık” diyen Başkan Soner Çetin, “Ruhu şad olsun, rahat uyusun” dedi.

ŞEHİDİN ADI PARKTA YAŞATILACAK

Şırnak’ın Silopi ilçesinde görev yaparken 18 Ağustos’ta şehit düşen Özel Harekâtçı polis Şahin Polat Aydın’ın adı memleketi Adana’da bir çocuk parkına verildi. Aydın ailesinin görüşünü de alan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in talimatıyla Mahfesığmaz Mahallesi’ndeki 7 No’lu Çocuk ve Dinlenme Parkı’nın adı Çukurova Belediye Meclisi tarafından ‘Şehit Şahin Polat Aydın Çocuk ve Dinlenme Parkı’ olarak değiştirildi. Karar CHP, MHP ve AKP’li üyelerinin tamamının verdiği “evet” oyuyla kabul edildi.

cukurova1KEŞKE HİÇBİRİ ŞEHİT DÜŞMESE DE…

Şehit polis Şahin Polat Aydın’ın adının verildiği parkın, şehit ailesinin oturduğu mahallede olduğunu belirten Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, tüm meclis üyelerine teşekkür ederken “Keşke hiçbir evladımız ölmese, keşke hiçbir polisimiz, askerimiz şehit düşmese de adlarını bu şekilde parklara ve özel yerlere verme durumunda kalmasak. Keşke yaşasalar, adlarını ulusal ve uluslararası başarılarından ötürü tesislerimize vermenin gururunu yaşasak. Ruhu şad olsun” diye konuştu.

YORUM YAP