DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

CNN ÖMER’İN GECESİ

Yayınlanma Tarihi :
CNN ÖMER’İN GECESİ

cnnAdana Spor Camiası’nın yakından tanıdığı ve çok sevdiği isim olan Ömer Demir ‘in (Amatörlerin SNN’i) geçtiğimiz günlerde İnci Oteli’nde düzenlediği, “ Spor”da Sevgi ve Kadeşlik Gecesi” muhteşem geçti.. Gece’de 4 plaket verildi ama en anlamlısı ise Sarıçam Burukspor’un futbol şehidi olan genç ismi Fırat Sarıçam’a verilen Özel Ödül oldu.  Bu plaketi, Sarıçam Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Kocabaş, Kulüp Başkanı Cabbar Konuk’a takdim etti.   Birinci Amatör Küme’de şampiyon olarak Süper Amatör Küme’ye yükselen Baklalıspor’a,Kürkçülerspor’a ve Ceyhan Doğanspor’a da plaket verilerek başarıları takdir edildi.

Açılış konuşmasını yapan Gazeteci Kenan Kutay’dan sözü alan Ömer Demir, “ Her yıl geleneksel olarak düzenlediği gecede, spor camiasını biraraya toplamaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek “ Her zaman amatörlerin emrindeyim. Onların sorunlarına çare bulmak adına çalmadık kapı bırakmayacağız. Kulüplerimizin sıkıntıları apaçık ortada. Yöneticilerimize imkanlar dahilinde verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde’de, sporu seven isimlerin koltuğa oturmasını arzu ettiğini belirten Demir, “ Küçümsenmeyecek oy potansiyeline sahip kulüplerimizin ince eleyip sık dokuyarak oylarını vermeleri gerekiyor” diye konuştu. Gençlik ve Spor il Müdürü Fazlı Bayram Hadi, ASKF Başkanı Ali Gülleri ile Toros Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erden Arat’ta, gecede kısa birer konuşma yaparak, Amatör spor ailesi’ne böyle bir geceyi organize etmesinden dolayı Ömer Demir’e teşekkür ettiler.

Soner Çetin yalnız bırakmadı

İnci Oteli’nde düzenlenen Gece’ye katılan CHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Soner Çetin’de,  “ Amatörler bizim baştacımızdır. Göreve geldiğimiz vakitte tüm imkanları zorlayarak onların daha iyi şartlarda mücadele etmelerine yardımcı olacağımızdan kimsenin endişesi olmasın. Böyle bir gece’de olmak gurur vericidir” diye konuştu. Bu arada, Gece’de, Liberal Demokrat Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Taciroğlu, İl Başkanı Mehmet Türkmen, MHP Çukurova Belediye Meclis Üyesi Adayı İsmail Gözübatık ve eşi Müjgan Gözübatık, CHP İl Başkan Yardımcısı Bülent Avcu, Adana Demirspor Kulübü eski yöneticileri’nden İzzettin Turgut, Ramazan Çimen ile çok sayıda amatör spor kulüp başkanı,yöneticileri,antrenörleri de hazır bulundu.

YORUM YAP