Gündem Adana

CHP’Lİ YAKAN SARIÇAMDA İDDİALI

CHP’Lİ YAKAN SARIÇAMDA İDDİALI
10 Mart 2014 - 14:27

CUMALI YAKAN-KADINLAR (1)Sarıçam Belediye Başkan Adayı Cumali Yakan, Sarıçam’da Ahmet Zenbilci’nin pabucunu dama atacaklarını söyledi.
CHP İl Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç ve ekibinin düzenlediği ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ programında salona girişten itibaren sevgi gösterileri ve yoğun alkışla karşılanan Cumali Yakan, “Adana’nın merkez ilçeleri arasında en bakir ve geri kalmış ilçe Sarıçam. Biz CHP’nin çağdaş ve ilerici kadrolarıyla birlikte Sarıçamlı hemşehrilerimize daha müreffeh bir ilçe vaat ediyoruz. Sarıçam’da kadınlarımızın büyük gücü ve desteğiyle 30 Mart 2014’teki seçimlerde başarıyla çıkacağız” dedi.
Adaylığı sürecinde ekibiyle birlikte yaptığı çalışmaların sonucunu almaya başladıklarını dile getiren CHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Cumali Yakan, “Sarıçam’da iktidar partisine mensup belediye başkanının artık çok gerilerde kaldığını görüyoruz. 3. Sıraya gerileyen Ahmet Zenbilci’nin pabucunu kadınlarımızla birlikte dama atacağız. Sarıçam’da kadını hor gören anlayışı tarihin karanlıklarına gömeceğiz” diye konuştu.
Yakan, Adana Büyükşehir ve merkez ilçelerde CHP’li kadroların göreve geleceğine inandığını belirterek 30 Mart’ta tüm Adanalılar’ı CHP’yle birlikte zafer kutlamalarına davet etti.