Gündem Adana

CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİ YEREL SEÇİMLERDE İDDİALI

CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİ YEREL SEÇİMLERDE İDDİALI
02 Eylül 2018 - 9:34

chp milletvekilleri-adana (1)CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, yerel seçimlerde kazanılacak başarının ardından tüm Adana’nın sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla yönetileceğini söyledi

CHP’li milletvekilleri yerel seçimlerde iddialı

“Adana, sosyal demokrat anlayışla yönetilecek”

chp milletvekilleri-adana (2) chp milletvekilleri-adana (3)ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekilleri, yerel seçimlerde kazanılacak başarının ardından tüm Adana’nın sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla yönetilerek özlem duyulan geçmişine yeniden kavuşacağını söyledi.

chp milletvekilleri-adana (4)Adana’nın ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif her alanda daha çok kalkınması ve gelişmesi için birlikte mücadele eden CHP Adana milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ovadan kırsala, köylerden yaylalara, beldelerden mahallelere, oda, dernek, sendika ve demokratik kitle örgütleriyle kamu kurum ve kuruluşlarına ziyaretlerini sürdüren CHP’li milletvekilleri, gittikleri her yerde ilgi ile karşılanıyor.

chp milletvekilleri-adana (5) chp milletvekilleri-adana (6)“ADANA İÇİN BİZ VARIZ”

Meclis’in 1 Ekim’e dek tatile girmesinin ardından “Adana için biz varız” sloganıyla çalışmalarını yüksek bir tempoyla sürdüren CHP’li milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, son olarak İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabri Tari, İlbank Bölge Müdürü Muzaffer Akgüner ve İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer’i makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Adana ve halk için yapılan çalışmalara teşekkür eden CHP’li milletvekilleri, kentin her alanda daha ileriye taşınması ve yurttaşların yaşadığı sorunlara çözüm bulunması için çaba göstermeye devam edeceklerini bildirdi.

chp milletvekilleri-adana (7) chp milletvekilleri-adana (8)“YEREL SEÇİMLERDE İDDİALIYIZ”

CHP milletvekilleri, kamu kurum ve kuruluşların ardından, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal’ı da makamlarında ziyaret etti. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretlerde, Başkan Soner Çetin ve Başkan Boğaçhan Ünal, milletvekillerine ilgileri için teşekkür ederek çalışmaları hakkında kısa bilgilendirmelerde bulundu. Yerel seçimlerde kazanılacak başarının ardından tüm Adana’nın sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla yönetileceğini belirten CHP’li milletvekilleri ise, “Türkiye’nin ve Adana’nın geleceği için sosyal demokrat belediyecilik anlayışı, yerel yönetimlere mutlaka hakim olacak. Bunu hep birlikte başaracağız. Her türlü ayrışmadan uzak birlikte mücadele yöntemiyle Adana’da kazanılacak zafer herkese örnek olacak, kentimizin artık yüzü gülecek” diye konuştu.