Gündem Adana

CHP’DE 15 İLÇE TAMAM, SIRADA İKİNCİ TUR VAR…

CHP’DE 15 İLÇE TAMAM, SIRADA İKİNCİ TUR VAR…
09 Ağustos 2018 - 10:02

chp milletvekilleri-aladag-pozanti (4)CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, Meclis’in tatile girmesiyle birlikte başlattıkları ilçe gezilerinin ilk turunu tamamladı

15 ilçe tamam, sırada ikinci tur var

CHP milletvekilleri Aladağ ve Pozantı’da

CHP’li milletvekilleri ilçe gezilerini tamamladı

chp milletvekilleri-aladag-pozanti (3)ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, Pozantı ve Aladağ’a da giderek ilçe ziyaretlerinin ilk turunu tamamladı. İlk tur ilçe gezilerinin ardından yeni bir planlama yapan CHP milletvekilleri, bundan sonra da kent merkezinin dışında Adana’nın 15 ilçesine yine giderek merkez, mahalle ve köylerde halkla buluşacak.
chp milletvekilleri-aladag-pozanti (2)ALADAĞ VE POZANTI’YA ÇIKARMA YAPTILAR
CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte başlattıkları gezilerini Aladağ ve Pozantı ile tamamladı. İlçe gezilerinin ilk turunu Aladağ ve Pozantı ile tamamlayan CHP’li milletvekilleri, gittikleri bölgede büyük bir ilgiyle karşılandı. İlk olarak Aladağ’da İlçe Başkanı Zeki Erkan, partililer ve halkla buluşan CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, daha sonra dağ yollarını kullanarak Pozantı’ya geçti. Pozantı İlçe Başkanı Şenol Eroğlu, partililer ve yurttaşlarla buluşan CHP’li milletvekilleri, birlik ve beraberlik içinde ilk seçimde CHP’nin büyük bir başarı kazanacağını vurguladı.
chp milletvekilleri-aladag-pozanti (1)İLK TUR TAMAM, İKİNCİSİ PLANLANDI
Ayrışmadan ve kimseyi ötekileştirmeden CHP’nin başarısı, Adana ve Türkiye’nin kazanması için çalıştıklarını belirten CHP Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, “CHP varsa umut vardır. Karamsarlığa inat halkın iktidarını kuracağız. İlk seçimde yokluk ve yoksulluğun mimarlarına sandıkta gereken cevabı halkımız verecek. Partililerimiz ve yurttaşlarımızla birlikte, umutsuzluğa kapılmadan ve birlik içinde, aydınlık ve çağdaş bir Türkiye’yi mutlaka yaratacağız” dedi. İlk tur ilçe gezilerinin ardından yeni bir planlama yaptıklarını anlatan CHP milletvekilleri, bundan sonra da kent merkezinin dışında Adana’nın 15 ilçesine yine giderek merkez, mahalle ve köylerde halkla buluşacaklarını bildirdi.