DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“CHP, ADIM ADIM İKTİDARA GELİYOR”

Yayınlanma Tarihi :
“CHP, ADIM ADIM İKTİDARA GELİYOR”

hulusi_guvelCHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı, 23. Dönem Adana Milletvekili Hulusi Güvel, yolsuzluk olaylarının vatandaşın isyanına neden olduğunu vurguladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı, 23. Dönem Adana Milletvekili Hulusi Güvel, CHP’nin adım adım iktidara yürüdüğünü vurguladı.  Türkiye’nin AKP iktidarıyla adeta batağa sürüklendiğini, yolsuzluk olaylarının vatandaşın isyanına neden olduğunu ifade eden Hulusi Güvel, Türk halkının CHP’yi iktidara taşıyacağına inandığını kaydetti.

“Türkiye CHP iktidarına özlem duyuyor” diye konuşan Hulusi Güvel, “AKP iktidarı kamu mallarını bir bir elden çıkardı. Yabancı sermayeye peşkeş çekilen işletmeler, fabrikalar, verimli araziler ve bankalar Türk ekonomisini sekteye uğrattı. Bu da yetmezmiş gibi devletin içini boşaltan iktidar tüm dünyada yolsuzluklarla anılan bir parti haline geldi. Türkiye’yi uluslar arası kamuoyunda zor durumda bırakan, işsizliği artıran, halkı yoksullaştıran, ekonomiyi çökerten iktidara dur demenin zamanı geldi” dedi.
Türkiye’nin daha çağdaş, yaşanabilir ve refah seviyesi yüksek bir ülke haline gelmesi için CHP kadrolarının işbaşına gelmesinin önemine işaret eden Hulusi Güvel, şöyle konuştu:
“Ülkemizin CHP iktidarına hazır olduğunu görmek bize büyük bir onur ve gurur veriyor. Önümüzdeki süreçte Türkiye’nin CHP iktidarı ile tanışacağını bilmek, halkımızın yarınlarına daha güvenle bakabileceğini görmek Türkiye adına önemli bir kazanımdır. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve yönetim kademesi ülkemizi ekonomi alanında en iyi şekilde temsil edebileceği gibi uluslar arası boyutta da Türkiye’nin hak ettiği noktaya ulaşmasını sağlayacaktır. Yerel seçimler öncesi yine CHP örgütleri ve CHP neferleri halkın partisi olma önceliğiyle çalışmalarını aralıksız sürdürecektir. Bizler de bulunduğumuz ilçelerde görev yapmaya talip belediye başkan aday adayları olarak her kesime ulaşacağız. Halkımızın sorunlarıyla birebir ilgilenecek, katılımcı ve şeffaf bir yönetim mekanizmasını oluşturmak için kadrolarımızla el ele verip partimizi önce yerelde sonra genelde iktidara taşıyacağız. Vatandaşlarımızın CHP’ye olan inancı kesinlikle boşa çıkmayacak ve ülkemiz CHP sayesinde tam anlamıyla düzlüğe çıkacaktır.”

Hulusi Güvel, 2013 yılının sona erdiği şu günlerde ülkenin kritik bir dönemden geçtiğini, her yeni yılın yeni bir umut olduğunu kaydederek, “Tüm halkımızın, ulusumuzun ve Çukurovalı hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor, mutluluk ve sağlıklı günler diliyorum” şeklinde konuştu.

YORUM YAP