DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ÇGC’YE ÇÜ REKTÖRÜ KİBAR’DAN ZİYARET

Yayınlanma Tarihi :
ÇGC’YE ÇÜ REKTÖRÜ KİBAR’DAN ZİYARET

rektor_kibar_cgcÇukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, genel kurulun ardından Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin (ÇGC) yeni yönetimini ziyaret etti.

‘İyi Diyalog Var’

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Rektör Mustafa Kibar, gazeteciler ile her zaman çok iyi diyalog halinde olduklarını belirtti. Kent ve üniversite için herkesin sinerji oluşturması gerektiğine dikkat çeken Rektör Kibar, “Bu anlamda gazetecilerle iyi olan ilişkilerimizi daha ileri noktalara taşıyacağız. Çukurova Üniversitesi çok önemli bir kurum. Bilime, kente ve bölgeye yaptığı katkılar ortada. Gazetecilerin aracılığıyla bu katkıların artması ve duyurulması da önemli” diye konuştu.

‘Önemli İşlere İmza Atacağız’

Çukurova Üniversitesi ile her zaman etkili bir iletişim içinde olduklarını ifade eden ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, ziyaretleri dolayısıyla Rektör Mustafa Kibar’a teşekkür etti. Gazeteciler açısından da Çukurova Üniversitesi’nin önemli olduğuna vurgu yapan Cafer Esendemir, “Bundan sonraki süreçte de bu iletişim olanaklarımızı değerlendirerek kent ve üniversitemiz için önemli işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

 

YORUM YAP