Ankara Escortları

DOLAR32,1861% 0.09
EURO34,9044% -0.21
STERLIN41,0350% 0.24
FRANG35,2140% -0.23
ALTIN2.492,69% -0,42
BITCOIN69.816,00-1.598

ÇGC`DE BAKIN KİM VAR

Yayınlanma Tarihi :
ÇGC`DE BAKIN KİM VAR

kizil_esendemirMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan İlçe Belediye Başkan A. Adayı Mustafa Uğur Kızıl, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ile Seyhan ile Adana’nın sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunan Makina Mühendisi Uğur Kızıl, Adana’ya kazandıracağı projeler hakkında bilgiler verirken, özgür basının demokrasilerin olmazsa olmazı olduğunu belirterek gazete ve gazetecilere yönelik her türlü baskıya karşı olduklarını ifade etti.

Partide Üst Düzeyde Yöneticilik

Milliyetçi Hareket Partisi’nin her kademesinde 1977 yılından itibaren yönetici olarak önemli tecrübeler edinmesinin bu zorlu yolda kendisi için önemli bir avantaj olduğunu belirten MHP Seyhan İlçe Belediye Başkan A. Adayı Mustafa Uğur Kızıl, “Seyhan’da doğmuş Seyhan’da oturan birisi olarak kamuoyundan gelen istekler doğrultusunda başkanlık için ekibimizle birlikte yola çıktık. Uzun yıllar siyasetin içerisinde üst düzeyde görev yapmanın avantajlarını seçim döneminde almak bizleri mutlu ediyor. Yepyeni bir Seyhan için hep beraber el ele vermeliyiz” dedi.

Uzun yıllar spor ve siyasetin içerisinde yer alarak üst düzeyde yöneticilik yapmasının kendisi için seçim yarışında önemli olduğunu belirten Kızıl, “Birçok yeri ziyaret ettik ama Başkan Cafer Esendemir  gibi uzun yıllar bizlerle birlikte olan, bizlere her zaman desteklerde bulunan gazeteci dostlarımızı ziyaret etmekten daha büyük mutluluk duydum” diye konuştu.

Seyhan’ı Örnek Yapacağız

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan İlçe Belediye Başkan A.Adayı Mustafa Uğur Kızıl, Seyhan’ı ekibiyle birlikte Türkiye’de örnek bir belediye yapacağı sözünü verdi. Katılımcı bir belediye yönetim tarzını önemsediğini ifade eden Kızıl, “Allah nasip ederse ilçemizde partili ve partisiz herkes mutlu olacak bir ortam sağlayacağım. Çünkü buna Türkiye’nin ihtiyacı oldu gibi Seyhan’ın çok ihtiyacı var. Birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz, sosyal paylaşımı öne çıkaracağız. İlçemizin gelişmesi ve hak ettiği duruma gelmesi adına birçok alanda birbirinden farklı projelerimiz var. Her şey yaşanabilir bir Seyhan için” dedi.

MHP Seyhan A. Adayı Mustafa Uğur Kızıl, Seyhan ilçesinin Adana’nın merkez dokusunda önemli bir yeri olduğuna vurgu yaparak, “Seyhan ilçesinin sorunlarını yakinen biliyorum. Çözüm üreteceğime ve çözeceğime inancım nedeni ile adaylık başvurusunda bulundum” diye konuştu.

ÇGC Başkanı’ndan Teşekkür

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İş, spor ve siyaset dünyasının önemli isimlerinden olan yakın dostumuzu konuk etmek bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Düşüncelerine katılmamak mümkün değil. Seyhan ve Adana için yapılacak her olumlu projeye ve sizin gibi adaylara her zaman destek oluruz. Bilgi ve birikiminin yanı sıra vizyonu ile her zaman beğendiğimiz uzun yıllar spor alanları ile salonlarda birlikte olduğumuz değerli dostumuza çıktığı bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

Uğur Kızıl ÇGC ziyaretinde Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir ile uzun süre siyaset ve spor sohbeti yaptı.

 

YORUM YAP