Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.09
EURO35,0494% 0.54
STERLIN41,1488% 0.47
FRANG35,2874% 0.44
ALTIN2.452,68% -0,37
BITCOIN69.882,03-0.14

CEYHANLILAR KİM İÇİN SEFERBER OLDU?

Yayınlanma Tarihi :
CEYHANLILAR KİM İÇİN SEFERBER OLDU?

arif (1)Uzun ve yorucu bir süreçten sonra CHP Genel Merkezi Ceyhan adayını belirledi. Orman eski bakanı Arif Sezer ile Ceyhan belediye başkanlığını alabileceğine ikna olan CHP Genel merkezi Arif Sezer’de karar kıldı. Adana’dan 150 kişilik bir konvoyla Ceyhan’a hareket eden Arif Sezer’i izleyen araçların sayısı Ceyhanlıların da katılımıyla 400 kadar yükseldi.

Ceyhanlılar CHP’nin çok uzun bir süreden beri böyle bir coşku yaratamadığını belirterek “ CHP Ceyhan’ı bu kez açık ara farkla alacak” sözünü verdiler.

CHP Adana İl Başkanı Orhan Sümer’in de katkılımı Ceyhanlıların coşkusunu arttırdı.

Ceyhan’da 400 araçtan oluşan konvoyla ilçe turu atan Arif Sezer CHP Ceyhan İlçe Başkanlığı’nda halka hitaben bir konuşma yaptı.

CHP Adana İl başkanı Orhan Sümer konuşmasında Ceyhan’ın çok önemli olduğunu belirterek; “ Aday adaylarımızın sayısının çokluğu halkımızın CHP’ye teveccühü demektir. Bütün aday adayı arkadaşlarımıza çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.

Devlet adamı olan Arif Sezer ağabey sadece Ceyhan’ın değil, Adana’nın da ağabeyidir. Ceyhan’ı almakla yetinmeyeceğiz, inanıyorum ki Arif Sezer ağabey Adana örgütünü de etkileyecek çalışmalar yapacak ve Türkiye’de örnek teşkil edecek belediyecilik yapacaktır” dedi.

 

CHP Ceyhan belediye Başkanlığı aday adaylarını da yanına çağıran Arif Sezer, “ Bütün aday adayı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrılık ve gayrlılık yoktur. Hep birlikte Ceyhan’ı alacağız.

Tarihte bölge ekonomisinde çok büyük önemi olan Ceyhanlı bu gün ekonomik sıkıntı çekmektedir.

Ceyhan’ın Ceyhan’a ait bütün değerleri birer birer tüketilmiştir. Hani İtfaiye Meydanı nerededir?

Yatırım yapmak isteyen her iş adamını Ceyhan’a çekebilmek için elimizden geleni yapacağız.” Dedi.

 

Sezer, Türkiye Cumhuriyet devletini kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün cumhuriyetin temelinde ırksal, dinsel ve mezhepsel ayrımcılık yapmadığını belirterek “  CHP Ceyhan belediye başkan adayı Arif sezer olarak ben de ırk, renk, din ve dil ayrımı yapmıyoruz. Ben bir Ceyhanlıyım, ancak doğudan gelen kardeşlerimiz de en az benim kadar Ceyhanlıdırlar. Önemli olan namussuzlara karşı mücadele etmektir, önemli olan vurguna talana geçit vermemektir” dedi.

YORUM YAP