Gündem Adana

CEYHAN KILIÇDAROĞLU’NU BEKLİYOR

CEYHAN KILIÇDAROĞLU’NU BEKLİYOR
07 Mart 2014 - 13:40

arif sezerCHP Ceyhan belediye başkan adayı, Orman eski bakanı Arif Sezer ve CHP Ceyhan İle Örgütü başkanı İlyas Kurt ortak bir açıklama yaparak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıcdaroğlu’nun Ceyhan’a geleceğini belirttiler.

8 Mart 2014 günü Saat 13.00’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıcdaroğlu’nun Bölge Trafik Müdürlüğü önünde Ceyhanlılar tarafından karşılanacağını belirten Arif Sezer ve İlyas Kurt, Ceyhan gezi programının Demirköprü, Atatürk caddesi, Kızılay Caddesi, Çamlı Yol güzergâhındaki ilçe turundan sonra Namık Kemal Konser Alanı’nda,  Genel Başkan Kemal Kılıcdaroğlu’nun halka hitaben bir konuşma yapacağını açıkladılar.

CHP Ceyhan belediye başkan adayı Arif Sezer konuyla ilgili açıklamasında, “ Sayın Genel başkanımızın Ceyhan’a gelmesi CHP’nin ve Genel başkanımızın Ceyhan’a verdikleri önemi göstermektedir. Ceyhan sadece Türkiye’nin değil, dünyanın gözbebeğidir. Ceyhan Türkiye’nin en önemli stratejik noktalarından biridir. Dünya devlerinin uluslar arası planlarının kesişme noktası Ceyhan’dır.

Ceyhanlılar 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde verecekleri oylarla sadece Ceyhan’ın değil, Türkiye’nin geleceğinin belirlenmesinde çok önemli rol üstlenmişlerdir. Benim şahsen Ceyhanlıların ülkenin bölünmezliği ve bütünlüğü konusundaki hassasiyetlerine güvenim tamdır. Genel başkanımızın gelmesi bu güveni perçinleyecektir.

8 Mart tarihinde sadece Ceyhanlıları değil, bütün Türkiye’yi Ceyhan’a bekliyoruz. 8 Mart’ta ulusun nabzı Ceyhan’da atmalıdır” dedi.” dedi.