DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ÇETİN’E TDH DESTEĞİ

Yayınlanma Tarihi :
ÇETİN’E TDH DESTEĞİ

soner_cetin_e destekCHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül’ün Adana’daki ekibinden

CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin’e destek geldi. Türkiye Değişim Hareketi mensupları, “Herkesi kucaklayan anlayışınızı beğeniyoruz” diyerek destek verdiler.

Kısa adı TDH olan Türkiye Dönüşüm Hareketi’nin Adana İl Başkanı Edip Oruç, Kadın Kolları Başkanı Av. Halide Besler, eski ANAP İl Başkanı Nevzat Toplukafa gibi bilinen isimlerin yer aldığı ekip, CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin’i Seçim Koordinasyon Merkezi’ndeki ofisinde ziyaret etti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül’ün selamlarını getiren Oruç, “Siz de sayın Sarıgül gibi hangi görüş ve inançtan olursa olsun herkesi kucaklamaya özen gösteriyorsunuz” diye konuştu.

“Bu Başkan Başka Başkan”

Siyasetin doğasında eleştiri olduğunu ancak yöntem olarak “öteki parti adayını eleştirmek” yerine kendi projelerini anlatmayı tercih ettiğini belirten CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, “Siyasetin ılımlı bir üslup, sıcak bir ortam ve samimi bir yaklaşımla yapılmasından yanayım. Elbette eleştiriler de olacak ama üsluba çok dikkat etmeliyiz. Gittiğim birçok yerde ‘Siz asla kırıcı ve ötekileştiren bir insan değilsiniz’ diyorlar. ‘Bu başkan başka başkan’ diyen o kadar MHP’li, AKP’li, BDP’li kardeşimiz var ki anlatamam” dedi.

YORUM YAP