Gündem Adana

CEMİL SEREZLİ EVLİLER KERVANINA KATILDI

CEMİL SEREZLİ EVLİLER KERVANINA KATILDI
14 Eylül 2018 - 10:11

cemilserezli (2)Spor basınının sevilen isimlerinden Cemil SEREZLİ dünyaevine girdi. Liza Garden Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün törenine her iki ailenin ileri gelenlerinin yanı sıra spor basınından çok sayıda davetli katıldı.

Öğretmen Didem Yassıbaş ile hayatını birleştiren, Cemil Serezli’yi bu mutlu gününde yalnız bırakmayan meslektaşları ve davetliler gece boyunca hareketli parçalar eşliğinde dans etti. Ç.Ü. Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Tamer İnal, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Hastane Müdürü Ali Önal ile Ç.Ü.Balcalı Hastanesi doktor ve çalışanların yanı sıra spor basını da Serezli çiftinin bu mutlu gününde bir araya geldi.

Adana ve Konya arasında gerçekleşen yoğun trafik, mutlu sonla tamamlanıp, Adana’da yeni bir hayatın başlangıcı oldu. Genç çift büyük bir sevgi ve tutkuyla yoğunlaşan aşklarını, bir ömür boyu aynı yastıkta olmak için evliliğe dönüştürürken, bu büyük mutluluğa dostları da tanıklık yaptı.

cemilserezli (3) El ele göz göze salona giren genç çift yoğun alkışlar arasında ilk danslarını yaparken, hava-i fişek gösterisi göz kamaştırdı. Tüm masaları dolaşıp konuklara ‘hoşgeldiniz’ diyen genç çiftin birbirine uyumu ve sevgi dolu bakışları dikkatlerden kaçmadı.

Didem – Cemil Serezli çiftini kutluyor, ömür boyu saadetler diliyoruz.