Gündem Adana

ÇELİKCAN TEŞEKKÜR TURUNDA

ÇELİKCAN TEŞEKKÜR TURUNDA
14 Nisan 2014 - 12:00

celikcanYüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Doğankent, Solaklı ve Yunusoğlu Mahallelerini gezerek vatandaşlara teşekkür etti.. Esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan huzurlu bir seçim dönemi yaşadıklarını belirterek ‘Vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz.’ dedi. Geziye  o bölgelerden seçilen Meclis Üyeleri de katıldı.

Geçen 5 yılda Yüreğir de güzel çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Çelikcan ‘Geçen dönem Yüreğir de ilklerin yaşandığı bir dönem oldu. Bu dönemde çalışmalarımızı artırıp eksik kalan işlerimizi tamamlayacağız. Amacımız geçen dönemde yaptığımız çalışmalardan daha fazlasını bu dönemde gerçekleştirmek istiyoruz.’ şeklinde konuştu.

Doğankent, Solaklı ve Yunusoğlu mahallelerinde vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Başkan Çelikcan çalışmaların artarak devam edeceğini belirtti. Vatandaşların isteklerini her zaman emir olarak algılayacaklarını belirten Başkan Çelikcan ‘Yüreğir de sorumluluk alanımız 8 bin hektardan 90 bin hektara çıkmış durumda. Ekiplerimiz bütün bölgelerimizde çalışmalarını sürdürüyorlar.  Şu ana kadar çalışma yapmadığımız köylerimiz kalmadı. Bundan sonra da çalışmalar devam edecektir.’ dedi.