DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ÇALIŞKAN’DAN YEŞİLOBA’DA MİTİNG GİBİ TOPLANTI

Yayınlanma Tarihi :
ÇALIŞKAN’DAN YEŞİLOBA’DA MİTİNG GİBİ TOPLANTI

caliskan_yesilobaMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan adayı Abdullah Çalışkan Yeşiloba Mahallesi’nde yaptığı açık hava toplantısı mitinge dönüştü.

Seçim çalışmalarını mahalle mahalle, sokak sokak sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan adayı Abdullah Çalışkan Yeşiloba Afetevleri Mahallesi’ndeki açık hava toplantısı mitinge dönüştü. MHP Seyhan ilçe Başkanı Yusuf Kanlı ile birlikte Mahalleye gelen Çalışkan “Azim gidecek, Çalışkan gelecek” sloganlarıyla karşılandı.

İlk olarak söz alan ve seçimlerde sadece Belediye Başkanlığı için oy kullanılmayacağını belirten MHP Seyhan ilçe Başkanı Yusuf Kanlı “Bu seçim Belediye Başkanlığı için oy vermenin ötesinde ülkenin bütünlüğü için ve Türkiye Cumhuriyeti’nin sınırlarının aynı kalıp kalmayacağı için oy kullanacağız. Bu seçimde bu endişelerin ortadan kaldırılması için oy kullanacağız. Bu nedenle herkesten katkı bekliyoruz” dedi.

MHP’ye gelmesinin iki önemli nedeni olduğunu anlatan MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan ise “Anayasanın 3. Maddesinin değiştirilmemesi ve Seyhan Belediyesi’ne hizmet için MHP’deyim. MHP var oldukça Anayasanın 3. Maddesi değiştirilemeyecek. Buna asla izin vermeyeceğiz. Bu konuda herkes müsterih olsun” dedi.

Seyhan’a hizmet için de MHP’ye katıldığını tekrarlayan Çalışkan “Seyhan maalesef hep geri planda kaldı. 60-70 yıllık mahallelerde bugüne kadar hiçbir şey değişmedi. Ama siz asla siyaset ve siyasetçiden umudunuzu kesmeyin. Biz bunu düzeltmek için yola çıktık. 30 Mart’ta Temiz ve örnek belediyecilik bizimle ve MHP ile başlayacak” diye konuştu.

 

YORUM YAP