Gündem Adana

ÇALIŞKAN’A AK PARTİ’DEN DÜRÜST SİYASETÇİ DESTEĞİ

ÇALIŞKAN’A AK PARTİ’DEN DÜRÜST SİYASETÇİ DESTEĞİ
12 Şubat 2014 - 8:49

abdullah_caliskanAk Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın’dan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan’a “Dürüst ve ilkeli siyasetçi” desteği.

Seçim startını 3 sembol değerden başlatan, İlkeli, maskesiz, temiz siyaset-temiz belediyecilik söylemiyle halkın takdirini kazanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan’a Kurucusu olduğu Ak Parti’den “Dürüst siyasetçi” desteği geldi. Katıldığı her açık hava toplantısı ve esnaf ziyaretinde “Dürüst, ilkeli siyaset” vurgusu yapan Çalışkan, seçimin ardından Seyhan’da da Temiz siyaset ve Temiz Belediyeciliğin başlayacağını vurguluyordu. Bu söylemlerin ardından Ak Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın’ın Çalışkan hakkında ifade ettiği “Mert, dürüst ve ilkeli siyasetçi” sözleri de Çalışkan’ın söylemlerini destekledi.

Küçükaydın: Abdullah Çalışkan, Mert Dürüst İlkeli Bir Siyasetçi

Adana Medya Gazetesi’nden Taner Talaş’a konuşan Ak Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın “Mert, dürüst ve ilkeli siyasetçi” olarak tarif ettiği Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan ile ilgili verdiği röportajında şunları söyledi;

“Sayın Çalışkan partimizden ayrılmış olabilir. Başka bir partiyi tercih etmiş olabilir. Kimse bana Abdullah Çalışkan hakkında kötü bir söz söyletemez. Mertliğine, dürüstlüğüne ilkeli bir siyasetçi olduğuna şahit olmuş bir insanım. Sevgim ve saygım var. Siyasette Abdullah Çalışkan gibi insanlara ihtiyaç var”