Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ÇAĞDAŞ, DEMOKRATİK, ÖZGÜR BİR TÜRKİYE İÇİN…

Yayınlanma Tarihi :
ÇAĞDAŞ, DEMOKRATİK, ÖZGÜR BİR TÜRKİYE İÇİN…

2Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut, sivil toplum örgütü ziyaretlerine dört dönem başkanlığını yaptığı Adana Eczacı Odası’ndan (ADEO) başladı. Eski çalışma arkadaşlarıyla ve meslektaşlarıyla hasret gideren Bulut, en fazla hak kaybı yaşanan mesleklerden biri olan eczacıların CHP iktidarında nefes alacağını söyledi. Ekonomideki kırılganlığı artık AKP makyajının da gizleyemediğini belirten Bulut, Cumhuriyet rejiminin tehdit altında olduğunu vurguladı. Bulut, “Türkiye’nin geleceği, halkların kardeşliği adına, kendini ülkeye karşı sorumlu hisseden herkesi CHP çatısı altında buluşmaya davet ediyoruz” dedi.

CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut ve İl Yönetim Kurulu, sivil toplum örgütü ziyaretlerine Adana Eczacı Odası’ndan başladı. ADEO Başkanı Ecz. Ersun Özkan ve meslektaşlarının sıcaklığını hissettirdiği ziyarette Bulut, dostlarıyla hasret giderdi.

‘AKP’NİN MAKYAJI DA EKONOMİNİN GERÇEK DURUMUNU GİZLEYEMİYOR’

Türkiye’nin her açıdan çok kötü bir süreçten geçtiğini kaydeden Bulut, AKP iktidarının ülkeyi Ortadoğu bataklığına sürüklediğini ifade etti. Suriye’de yaşanan iç savaşın Türkiye olumsuz etkilerinin rehabilitasyonunun dahi en az 20 yıl süreceğini vurgulayan Bulut, ekonominin de çok kırılgan hale geldiğine dikkati çekti.

Ülke ekonomisinin patlamaya bir hazır bomba gibi olduğunu aktaran Bulut, “AKP iktidarı bugüne kadar ekonominin gerçek yüzünü allayıp, pullayıp perdelemeyi başardı ancak AKP’nin makyajı hali bile artık ekonomideki olumsuz tabloyu gizleyemiyor. Bunun en somut örneklerinden biri de Cumhurbaşkanının bir cümlesiyle piyasaların altüst olmasıdır” diye konuştu.

‘TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN CHP ÇATISI ALTINDA BİRLEŞELİM’

AKP iktidarının uygulamalarıyla ‘Cumhuriyet’ rejimini ortadan kaldırıp ‘Başkanlık’ rejimini getirmeye çalıştığını aktaran Bulut, “Cumhuriyet tehdit altında. Ülkemizin önündeki en büyük tehlike Başkanlık sistemidir. CHP olarak halkımıza daha özgür, çağdaş, demokratik bir Türkiye vaat ediyoruz. Türkiye’nin geleceği ve halkların kardeşliği adına, kendini ülkeye karşı sorumlu hisseden herkesi CHP çatısı altında buluşmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

‘CHP ECZACILARA DAHA YAKIN BİR PARTİ’

ADEO’nun eski başkanı olarak meslektaşlarının yaşadığı sorunları da çok iyi bildiğini belirten CHP Adana İl Başkanı Bulut, eczacılığın en fazla kaybı yaşayan mesleklerin başında geldiğini söyledi. Bulut, “CHP eczacılara daha yakın bir partidir. Eczacılara CHP iktidarı nefes aldırır” şeklinde konuştu.

ADEO Başkanı Ersun Özkan ise toplumun CHP’den ciddi beklentiler içinde olduğuna dikkati çekerek, “Meslektaşımız olarak başarılı olmanızı diliyoruz” dedi.

 

YORUM YAP