Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.064,410.266

BÜYÜKŞEHİR, YOLLARDA

Yayınlanma Tarihi :
BÜYÜKŞEHİR, YOLLARDA

buyuksehiryol348 kilometrelik Kozan-Göller Yaylası yolu, 10 bin ton asfalt dökülerek rehabilite edildi. Bölge insanı, seçim öncesi verdiği sözleri teker teker yerine getiren Başkan Sözlü’den memnun. Başkan Sözlü, “Önümüzdeki süreçte Kozan, Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli’de kötü dağ yolu kalmayacak” dedi.

buyuksehiryol2Adana Büyükşehir Belediyesi, bir yandan Göller Yaylası’na su götürecek projenin tamamlanması için çalışmaları hızlandırırken, bir yandan da Kozan-Göller Yaylası arasındaki yolda onarım ve asfalt çalışması gerçekleştirdi. 48 kilometrelik  Göller Yaylası-Kozan yolu onarım çalışmasında günde bin ton asfalt döküldü. Toplamda 10 bin ton asfalt dökülerek iyileştirme ve onarım çalışmaları tamamlanan yol için Göller Yaylası esnafı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teşekkür etti.

Hüseyin Sözlü’nün seçimden önce kendilerine verdiği yol ve su sözünü tuttuğunu belirten esnaf, “Hüseyin Sözlü, verdiği sözü tuttu. Adam gibi adam Hüseyin Sözlü. Verdiği sözleri aslan gibi yerine getiriyor. Biz bunu söyler bunu biliriz. Sözlü Başkanımızdan Allah razı olsun. Çok teşekkür ediyoruz. Bu yol ilk kez böyle asfalt gördü” diyerek, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye minnettarlıklarını ilettiler.

buyuksehiryol1EKİPLER HİÇ BOŞ KALMAYACAK

Bölgeye yapılacak yol çalışmalarıyla ilgili bilgi aktaran Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Göller’den sadece su akmayacak, Göller’den Saimbeyli’ye uzanan güzergahta 15 ile 20 km’lik yeni bir bağlantı yolu olacak. Göller’den Kozan’a kadar da yolun rehabilitasyonunu bitirdik. Karaisalı- Kozan’ın bütün köylerine, yaylalarına çıkan, dağların içindeki yolların hepsi inşallah 3 şeritli, modern asfalt kaplama standartlarına ulaşacak. Kozan’ın yollarının hepsini bu yıl bitirmeyi ümit ediyorum. Göller ve Kızıldağ’da çalışan ekiplerimiz hiç boş kalmayacak. Gelecek yıl da Allah nasip ederse Feke, Tufanbeyli ve Saimbeyli’de kötü dağ yolu kalmayacak” dedi.

YORUM YAP