Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BULUT NOKTAYI KOYDU: ÖNSEÇİM 21 MART’TA

Yayınlanma Tarihi :
BULUT NOKTAYI KOYDU: ÖNSEÇİM 21 MART’TA

CHP ADAY ADAYI TOPLANTISI (1) Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut ve yönetim kurulu, 21 Mart’taki eğilim yoklamasının hakim gözetiminde yapılıyormuş gibi gerçekleştirileceğini söyledi. Sonuçlar açıklandığında da hiçbir aday adayının aklında şüphe kalmaması için tüm önlemlerin alınacağını vurgulayan Bulut, “21 Mart’ta demokrasi şölenimiz aynı zamanda siyaset kurumu için bir demokrasi dersi niteliğinde olacak” dedi.

 

ADAY ADAYLARI VE İLÇE ÖRGÜTLERİYLE TOPLANTI

CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut ve İl Yönetim Kurulu, dün Seyhan Kültür Merkezi’nde eğilim yoklamasına katılmak için başvuru yapan 57 aday adayı ile ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

 

“DEMOKRASİ ŞÖLENİNİN TARİHİ 21 MART”

Eğilim yoklamasının 21 Mart’ta yapılacağının altını çizen Bulut, katılımcılara eğilim yoklamasının nasıl yapılacağıyla ilgili bilgiler aktardı. Yoklamanın her ilçede bir okulda yapılacağını belirten Bulut, oyların gizli kullanılacağını, sayımın ise açık yapılacağını kaydetti.

 

“HAKİM GÖZETİMİNDE YAPILIYORMUŞ GİBİ…”

Örgüt gözetiminde yapılacak olan eğilim yoklamasının hakim gözetiminde yapılıyormuş gibi gerçekleştirileceğini ifade eden Bulut, “21 Mart’taki demokrasi şölenimiz siyaset kurumu için de demokrasi dersi niteliğinde olacak” diye konuştu.

 

“CHP’Yİ ADANA’DA BİRİNCİ PARTİ YAPACAĞIZ”

Eğilim yoklamasında seçim güvenliğinin sağlanıp, oylamanın ve oy sayımının şeffaf bir şekilde yapılabilmesi için aday adayları ile ilçe örgütlerinin görüşlerini de dinleyen Bulut, görüşler doğrultusunda alınacak önlemlerle hiçbir aday adayının aklında şüphe kalmamasını sağlamaya çalışacaklarını ifade etti. Bulut, “İnanıyorum ki bu kadrolarımızla, kentimize ve ülkemize hizmet etme amacı doğrultusundaki birlik ve beraberliğimizle CHP’yi Adana’da birinci parti yapacağız” şeklinde konuştu.

 

YORUM YAP