DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BU KUTUDAN NE ÇIKACAK?

Yayınlanma Tarihi :
BU KUTUDAN NE ÇIKACAK?
soner2CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin’in seçim bürosu açılışlarına yine binlerce kişi katıldı. Kutudan güvercin çıkartan Çetin, “Bizde ne milyonların olduğu kutular ne de çelikten para kasaları olur, bizde ayağı yere basan projeler olur” diye konuştu.
MÜTHİŞ TEMPO, YOĞUN İLGİ
CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, bir günde Baraj Lisesi Mezunlar Derneği’nin kahvaltısına konuk oldu, Belediye Evleri ve Sepici’deki seçim bürolarını açtı, Oto Galericileri esnafıyla MHP seçim bürosunu ziyaret etti, CHP’ye katılanların töreninde bulundu, 100. Yıl’da ev, Esentepe’de mahalle toplantısına katıldı, Flamingo-3 Dayanışma ve Güzelleştirme Derneği’nde dostlarıyla buluştu. Gittiği her yerde coşkulu kalabalıklar tarafından karşılanan Çetin, “Keşke 250 bin kişiyle yüz yüze görüşebilsem” diye konuştu.
“GÜVERCİN VE PROJE ÇIKAR”
Belediye Evleri’ndeki açılışta büyük bir kalabalığa seslenen CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin, rakip adayların “Evleriniz elinizden alınacak” biçimindeki dedikodusuna işaret ederek “Biz TOKİ’nin zalim tüccarları gibi halkı perişan eden değil, halkın rızası ve önerisini dikkate alarak ve hiç kimseyi mağdur etmeden kentsel dönüşüm gerçekleştireceğiz” diye konuştu. Çetin, “Bizim kutularımızdan ne çelik kasa ne de milyon dolarlar çıkar. Bizden sadece ayağı yere basan projeler ve barış güvercinleri çıkar” dedi.
YIKILAN HER EVE BİR EV
CHP’de rantçılığa kesinlikle yer olmadığını vurgularken TOKİ’nin kentsel dönüşüm uygulamalarını işaret eden CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Çetin, Belediye Evleri’nde yepyeni bir yaşam alanı kuracaklarını belirterek şunları söyledi: Hiçbir yurttaşımız mağdur edilmeyecek. Mülkiyet hakkına kesinlikle dokunulmayacak. Belediye Evleri’nde oturan vatandaşımız Belediye Evleri’nde yapılacak konutlarda ve komşularıyla oturacak. Yıkılan her eve karşılık bir ev olacak ve bu evin nasıl olacağına halk kendisi karar verecek.

YORUM YAP