DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BU DÜĞÜN BAŞKA DÜĞÜN…

Yayınlanma Tarihi :
BU DÜĞÜN BAŞKA DÜĞÜN…

oktayozbicerdugun (2)Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Oktay Özbiçer, avukat kızı Kübra Özbiçer’i evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.
Adana Seyhan Otel’de Volkan Büyükikiz’le hayatını birleştiren imzayı atan güzel gelin Kübra’nın sevinci yüzüne yansırken genç çiftler beraberliğe adım attıkları bu çok özel günde mutluluklarını tüm konuklarla paylaştı. Çukurova Belediyesi’nin yeni başkanı Soner Çetin’in kıydığı nikahta Seyhan Belediyesi’nin yeni başkanı Zeydan Karalar, gelinin nikah şahitliğini yaparken damadın şahidi ise Bora Erdoğan oldu.

oktayozbicerdugun (3)Çiçeği burnunda belediye başkanlarının bir ömür boyu mutluluklar dilediği genç çiftleri, bu mutlu günlerinde ADSİAD ve ÇUKUROVA SİFED Başkanı Süleyman Sönmez, ADSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Cahit Sınmaz ile Yönetim Kurulu üyeleri de yalnız bırakmadı. Başkan Sönmez, gençlere uzun ömürlü, sağlıklı ve mutlu bir yaşam diledi.
oktayozbicerdugun (4)Düğün törenine iş, eğitim, siyaset ve sanat dünyasından birçok isimle birlikte Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkanı Süleyman Onatça, CHP İl Başkanı Orhan Sümer, CHP Adana Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, CHP Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş, CHP Çukurova İlçe Başkanı Haşmet Biçer, CHP Eski Milletvekili İbrahim Özdiş, Seyhan Ziraat Odası Başkanı Süleyman Girmen, CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram ve çok sayıda davetli katıldı.

oktayozbicerdugun (5)
Gelinin annesi Suna ve babası Oktay Özbiçer ile damadın annesi Sevgül ve Tayyar Büyükikiz, çocuklarının mürüvvetini gördükleri bu güzel günde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti. Düğünde Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na da bağışta bulunuldu.

oktayozbicerdugun (7)oktayozbicerdugun (8)

oktayozbicerdugun (6)

YORUM YAP