DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BRAVO ÇOCUKLAR

Yayınlanma Tarihi :
BRAVO ÇOCUKLAR

cukurovabelediyeÇukurova Belediyespor U-17 takımı Adana’da gösterdiği başarıyı Mersin’de gerçekleşen grup maçlarında da devam ettirdi. Gaziantep Şahinbey’i 3-0 ve 2-1’lık skorla yenerek finale yükseldi ve burada da İskenderun Demirçelikspor’u 5-1 gibi farklı skorla yenerek Mersin’den Adana’ya grup şampiyonu oldu.

Antrenör Faruk İncesoy, Adana ikinciliğinin ardından Mersin’de elde edilen grup şampiyonu olarak olmanın haklı bir gururunu yaşadıklarını söyledi. Bu başarılarını her zaman yanlarında olan Kulüp Başkanları Sami Büyükgöçer’e armağan ettiklerini belirten Antrenör İncesoy, “Günü kurtarmak adına burada değiliz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana yaptıklarımız ortadadır” dedi.

Antrenör İncesoy, Adana ve Mersin’de gösterdikleri başarıyı diğer grup maçlarında da devam ettireceklerini sözlerine ekledi. Yardımcı Antrenör Ayhan Kızılema, birlik ve beraberliğin başarıyı getirdiğinin altını çizdi.

Faruk İncesoy ve Ayhan Kızılema, “Çukurova Belediye Başkanlığına yeni seçilen Belediye Başkanı Soner Çetin ve camiamıza bu başarıyı hediye ediyoruz. Hedefimiz bu kategoride Türkiye finali oynamaktır” diye konuştular.

YORUM YAP