Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.064,410.266

BÖYLE OLUR KADIN DAYANIŞMASI

Yayınlanma Tarihi :
BÖYLE OLUR KADIN DAYANIŞMASI

elif_dogan_turkmenCHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Türkmen, Karaisalı Belediye Başkan adayı İlhan Şahin’e destek verdi, ilçe halkından oy istedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, Adana’nın ilk kadın belediye başkan adayı olan İlhan Şahin’e destek verip Karaisalı halkından Şahin’e oy istedi. Şahin’in Karaisalı için bir rol model olduğunu belirten Av. Türkmen, Adana’nın kadın belediye başkanlarına ihtiyacı olduğunu söyledi.

CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, Adana tarihindeki ilk kadın belediye başkan adayı olan CHP Karaisalı Belediye Başkan Adayı İlhan Şahin’e destek vermek için 24. Dönem CHP Milletvekili Adayı Müzeyyen Şevkin, Çukurova Kayyumu Birgül Yürekli Gündoğu ve Faidem Geçioğlu ile birlikte Karaisalı’da esnaf ziyareti yaptı.

CHP Karaisalı İlçe Örgütü yöneticileri ve Karaisalı Kadın Kolları Başkanı’nın da eşlik ettiği ziyaretlerde Av. Türkmen ve İlhan Şahin’e yoğun ilgi gösterildi. İlhan Şahin’in hiç kimse cesaret edemezken Karaisalı’da zeytinyağı üretim tesisi kurduğunu dile getiren Karaisalı halkı, Şahin’i “Karaisalı’ya rol model olan bir hanımağa” olarak nitelendirdiler. Karaisalılılar, “Sayın İlhan Şahin belediye başkanı olursa vizyonu ile ilçenin ekonomisini düzeltir, istihdam da yaratır” dediler.

CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen de esnaftan Adana’nın ilk kadın belediye başkan adayı İlhan Şahin’e destek istedi. Şahin’in gerçekten de Karaisalılılar için bir iyi bir rol model olduğunun altını çizen Av. Türkmen,  “İlhan Şahin’in belediye başkanlığındaki Karaisalı’nın çağ atlayacağından şüphemiz yok. Adana’ya artık kadın elinin değmesi gerekiyor. Bunun için de Adana’nın kadın belediye başkanlarına ihtiyacı var. Adana kadınların yönetiminde kabuk değiştirecek ve geleceğin parlayan yıldızı olacaktır” diye konuştu.

YORUM YAP