DOLAR20,9783% 0.73
EURO22,5975% -0.26
STERLIN26,4130% -0.37
FRANG23,0886% 0.38
ALTIN1.313,16% -0,69
BITCOIN27.124,530.626

“BİZİM EMİN” İŞBAŞINDA

Yayınlanma Tarihi :
“BİZİM EMİN” İŞBAŞINDA

emin_zumrutdalÇukurova Bağımsız Belediye Başkan Adayı Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Emin Zümrütdal, halkla buluşup projelerini anlatıyor, onları dinliyor.

Çukurova Bağımsız Belediye Başkan Adayı Dr. Emin Zümrütdal, ev ev, mahalle mahalle, köy köy gezerek, projelerini ve yönetim felsefesini anlatmaya devam ediyor.

Ekibiyle birlikte Örcün Köyü’ne giderek halkla buluşan, halk arasında “Bizim Emin” ismiyle tanınmaya başlayan Dr. Emin Zümrütdal, “Kendimizi tanıtmak, kendimizi ifade edebilmek amacıyla Örcün Köyü’ne gittik. Neler yapmak istediğimizi anlattık. Köye yönelik projelerimizle ilgili bilgi verdik. Şunun üzerinde çok duruyoruz. Kimse Bağımsız Aday Emin Zümrütdal’ı belediye başkanı yapmak için uğraşmıyor. Hepimiz özlemini duyduğumuz daha güzel bir yaşam ortamını oluşturabilmek için çabalıyoruz. 21. Yüzyıla yeni vizyonla bakılacak bir yönetim şeklini oluşturabilmek amacıyla herkes bu oluşumun içinde kendisini buluyor. Herkes oyunu bunun için kullanacak. Bu şekilde olduğunda kimsenin ne oyu boşa gidecek ne de bir olumsuz sonuç ortaya çıkacak. Bu yüzden her geçen gün güçlenerek büyüyor ve artıyoruz” dedi.

Örcün Köyü’nde evlere konuk olduklarını ve insanlara bire bir bilgi verdiklerini, onları dinlediklerini kaydeden Dr. Emin Zümrütdal, “İnsanımızın bizim siyaset yapma şeklimizle karşılaştıklarında mutlu olduklarını ve heyecanlandıklarını görüyoruz. Bu, tam da bizim arzuladığımız ve istediğimiz bir durum. Kendimizi, projelerimizi insanımıza anlatmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

YORUM YAP