Ankara Escortları

DOLAR32,2042% 0.07
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9907% 0.14
FRANG35,4255% 0.22
ALTIN2.504,08% -0,25
BITCOIN70.990,006.088

“BİZ 4. KEZ ‘MERHABA’ DİYECEĞİZ”

Yayınlanma Tarihi :
“BİZ 4. KEZ ‘MERHABA’ DİYECEĞİZ”

soner_cetinMHP ve AKP’nin adaylarının açıklanmış olmasının hiç önemli olmadığını vurgulayan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Av. Soner Çetin, “Adana’yı 18 aydır karış karış dolaşan Soner Çetin’e ve ekibine 2,5 ay yeter de artar bile” diye konuştu.

“Kayseri’nin Köylerine de Gittik!”

“CHP’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayıyım” diyerek açıklama yaptığı 2 Ağustos 2012 gününden itibaren her gün çalışma yaptıklarını dün yaptığı açıklamayla bir kez daha vurgulayan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Av. Soner Çetin, “Bu öyle bir çalışma ki farkında bile olmadan Tufanbeyli’nin köylerini gezerken Kayseri’ye bağlı köyleri bile dolaşmışız. Adana’nın sınırlarını da aşan bir siyasetçi olarak bu alanda bir rekora gidiyoruz” dedi.

Bizim İçin Yeter de Artar Bile

MHP adayının üç buçuk, AKP adayının ise yaklaşık bir ay önce belli olduğuna dikkat çekerek “CHP’nin adayı henüz belli değil. Seçime iki buçuk ay kaldı. Bu süre yeter mi?” diye sıkça yöneltilen soruya “Rahat olun” karşılığını veren Soner Çetin şunları söyledi: Bir uçtan öteki uca tam 4,5 saat süren Adana’da gidilmedik ilçe, girilmedik köy bırakmamak için çok yoğun bir çalışma yapmak gerekiyor. Bu doğru. Ancak ben ve ekibim bu çalışmaya 18 ay önce başladığımız için hiç sorun değil. Bize bu süre yeter de artar bile.”

Türkiye’de ve belki de dünyada kırılması güç bir siyasi rekora imza attıklarının bilincinde olduğunu ifade eden CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Soner Çetin, “Yine de geç kalmış sayılmaz mısınız?” şeklindeki soruya şu yanıtı verdi: Hayır. Hiç de geç kalmış sayılmayız. Bu sözleri kendim için söylüyorum. Ben ve ekip arkadaşların Türkiye’de ve hatta dünyada olmamış bir rekoru kırıyoruz. Tam 18 aydır sahadayız ve gece, gündüz, hafta içi, hafta sonu demeden her gün çalışıyoruz. Biz Tufanbeyli’ye, Feke’ye ya da Karaisalı’nın bir köyüne gittiğimizde 4. kez ‘merhaba’ demiş olacağız.”

YORUM YAP