DOLAR20,9783% 0.73
EURO22,5975% -0.26
STERLIN26,4130% -0.37
FRANG23,0886% 0.38
ALTIN1.313,16% -0,69
BITCOIN27.124,530.626

BİNLERCE KİŞİ KİM İÇİN TOPLANDI?

Yayınlanma Tarihi :
BİNLERCE KİŞİ KİM İÇİN TOPLANDI?

cumali (1)ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıçam Belediye Başkan Adayı Cumali Yakan, Sarıçamlılar’dan büyük ilgi ve destek görüyor. Adaylığı açıklandıktan sonra çalışmalarını hızlandıran Cumali Yakan, Sarıçam’daki merkez seçim bürosu açılışında binlerce kişinin desteğini arkasına aldı.

CHP İl Başkanı Orhan Sümer, CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldıray Arıkan, Adana Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, Yüreğir İlçe Başkanı Turgut Üstün, Sarıçam İlçe Başkanı Musa Gökdemir, Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram, İl Gençlik Kolları Başkan ve yöneticileri, ilçe kadın kolları başkan ve yöneticileri, ADSİAD ve ÇUKUROVA SİFED Başkanı Süleyman Sönmez, CHP’li eski milletvekilleri, belediye başkan aday adayları, eski belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, il ve ilçe örgüt yöneticileri ile binlerce hemşehrisinin katıldığı açılışta kendine güveni ve iddialı açıklamalarıyla dikkat çeken Cumali Yakan, Sarıçam’da tüm alanlarda önemli gelişmeler yaşanacağını belirtti.
Sarıçam’da çarpık kentleşmenin önüne geçeceğini dile getiren Yakan, 40 yıllık tapu kadastro hizmetinin 30 yılını müdür olarak tamamladığını, imar konusunda uzman bir kimlik taşıdığını belirtti. Sarıçam’ın imarını baştan sona ele alacağını ifade eden Yakan, “Hemşehrilerimin imarla ilgili tüm sorunlarını çözeceğim. Yeni imar düzenlemeleri ile ilçemizi modern bir kent haline getirecek ve marka değerini yükselteceğiz” diye konuştu.

cumali (3)

AHMET ÜNAL DA DESTEK VERİYOR
Yüreğir Belediyesi’nin eski başkanı Ahmet Ünal’ın da büyük destek verdiği, dürüst ve güvenilir kimliğiyle tanınan Cumali Yakan, “Sarıçam’da adaletli hizmet üretmeye geliyoruz” dedi. Sofulu Otoban Köprüsü yanındaki seçim ofisinin dört bir yanını dolduran Sarıçamlılar’ın samimi desteğiyle seçimi alabilecek bir güce sahip olduklarını dile getiren Cumali Yakan, “Her anlamda bakir konumdaki güzel ilçemizi modern bir görüntüye kavuşturmak için yola çıktık. Sarıçam’ı cazibe merkezi yapacağımız gibi Sarıçamlı hemşehrilerimizin de refah düzeyinin artmasına olanak sağlayacağız. Ekibimize, il ve ilçe örgütümüze, partililerimize ve Sarıçam halkımıza güveniyoruz. Sarıçam’da belediyeciliğin çağdaş normlarda, insan haklarına saygı çerçevesinde nasıl gerçekleşmesi gerektiğini tüm kesimlere anlatacağız.  Vatandaşımızın hak ve özgürlüklerine büyük önem vereceğiz” diye konuştu.
Yakan, şunları söyledi:  “Kentlerimizin ve toplumun sosyal, kültürel ve ekonomik yönden, sorumluluk sahibi herkesin ortak doğrultusunda güç birliği yapmasıyla kalkınacağına, gelişeceğine inanıyorum. Bu inancımdan dolayı, Dünya Türkmenler Birliği Genel Başkan yardımcılığı ve Akdeniz Yörük Türkmenler Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliği gibi Sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev aldım. Başarıyı kendime ilke kabul etmek, planlı üretimi sağlamak, ülkeme milletime dürüst ve doğru hizmet vermek en büyük idealimdir” diye konuştu.

YORUM YAP